21:59

1402/12/11

برگزاری آزمونهای پایان ترم دانشگاه پیام نور بصورت غیرمتمرکز و غیرحضوری

دکتر بلال نظریان در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز اظهار داشت: تا پیش از این کلیه امتحانات دانشگاه پیام نور بصورت سراسری برگزار میشد ولی در جلسه ویدئو کنفرانس کلیه روسای مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور کشور و با تصویب هیئت رئیسه دانشگاه پیام نور مقرر شد که به جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت دانشجویان، امتحانات این ترم بصورت غیر متمرکز و غیر حضوری برگزار شود و هر واحد دانشگاهی در خصوص نحوه برگزاری امتحانات بصورت مستقل عمل کند.

وی افزود:که کلیه ارزشیابی‌های دروس نظری نیمسال تحصیلی جاری طبق تقویم آموزشی و انچه از ابتدای ترم در سیستم‌گلستان اعلام شده است برگزار می‌شود و عدم شرکت دانشجو در ارزشیابی در تاریخ و ساعت اعلام شده، به منزله #غیبت در جلسه امتحان است. البته چنانچه مدرس قبل از تاریخ اعلام شده در برنامه امتحانات، نسبت به ارزشیابی برخی یا کلیه دانشجویان اقدام کرده باشد، ارزشیابی مجدد لازم نیست.

نظریان بیان داش: نوع ارزشیابی از طریق بستر الکترونیکی و یا سایر روش‌های غیرحضوری مورد تأیید مرکز/واحد و توسط مدرسین ذیربط طراحی و انجام می‌شود که شیوه ارزشیابی توسط مدرسین و مرکز/واحد در هفته آتی از طریق پرتال مراکز/واحدها وگروه‌های درسی به اطلاع دانشجویان هر درس رسانده می‌شود.

وی در پایان خطاب به دانشجویان دانشگاه پیام نور املش فرمودند که: دانشجویان عزیز با توجه به اینکه تا اول_خردادماه اساتید محترم فرصت دارند نحوه ارزیابی خود را به مراکز دانشگاهی اعلام کنند لطفا منتظر اطلاع رسانی از طریق سامانه اطلاع رسانی پیام نور واحد املش باشید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *