رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان املش گفت: برای روز و شب عید سعید غدیر، ۵۰ ایستگاه صلواتی و سفره غدیریه در مساجد، حسینیه‌ها، چهارراه‌ها، پارک‌ها و میادین بزرگ شهرهای املش و رانکوه برپا می‌شود.     حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسین عزیزی، در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز، ضمن تبریک فرارسیدن اعیاد قربان و غدیر و دهه […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان املش گفت: برای روز و شب عید سعید غدیر، ۵۰ ایستگاه صلواتی و سفره غدیریه در مساجد، حسینیه‌ها، چهارراه‌ها، پارک‌ها و میادین بزرگ شهرهای املش و رانکوه برپا می‌شود.

 

 

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسین عزیزی، در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز، ضمن تبریک فرارسیدن اعیاد قربان و غدیر و دهه ولایت، بیان کرد: بزرگ‌ترین رویداد تاریخ تشیع مسئله غدیر و جایگاه و منزلت ولایت و امامت است. غدیرعید بزرگ خداست، روزی است که همه انبیای الهی آن را عید گرفته‌اند. باید با تجمیع برنامه‌های فرهنگی، دینی و بصیرتی در تبیین مسئله غدیر گام‌های مؤثرتری نسبت به گذشته برداریم.

 

 

وی به تشریح برنامه‌های اعیاد غدیر و قربان در املش پرداخت و گفت: برای روز و شب عید سعید غدیر، ۵۰ ایستگاه صلواتی و سفره غدیریه در مساجد، حسینیه‌ها، چهارراه‌ها، پارک‌ها و میادین بزرگ شهرهای املش و رانکوه با همکاری روحانیون مستقر مساجد و محلات، مؤسسات قرآنی، شورای هیئت‌های مذهبی، اداره تبلیغات اسلامی، پایگاه‌های مقاومت بسیج و … برپا می‌شود.

 

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی املش ادامه داد: فعالیت در عرصه‌های فضای مجازی برای بزرگداشت غدیر و مسئله ولایت و امامت از سوی سربازان مخلص جنگ نرم و فضای مجازی از دیگر برنامه‌های اعضای هیئت‌های مذهبی و امت انقلابی املش و رانکوه است.

 

 

عزیزی اظهار کرد: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان املش در طرح اوقات فراغت تابستان امسال، با برپایی پنج پایگاه و هسته فرهنگی نوجوان و جوان همراه با برنامه‌های آموزشی شامل احکام، قرآن، کلاس‌های بصیرتی و عقیدتی، ورزشی و اردویی داخلی میزبان نوجوانان و جوانان در مناطق کجید، موسی کلایه، رانکوه، کیازنیک و روستای چهارده است.