08:10

1402/01/05

برپایی نمایشگاه های مختلف فرهنگی و هنری دهه فجر در املش

همزمان با دومین روز دهه فجر ، نمایشگاه های مختلف فرهنگی و هنری با اجرای برنامه های فرهنگی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش برگزار گردید.

به گزارش رانکوه نیوز ، موسوی رئیس این اداره با اعلام این خبر افزود : همزمان با دومین روز دهه فجر ، نمایشگاه های مختلف فرهنگی و هنری با اجرای برنامه های فرهنگی ، پیش از ظهر پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ در مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش برگزار گردید.

وی ادامه داد : در این نمایشگاه که با حضور حجت الاسلام والمسلمین رنجبر امام جمعه املش ، معاون سیاسی و عمرانی فرمانداری و مسئولین دستگاه‌های اداری شهرستان و اهالی فرهنگ و ادب افتتاح می شد ، جمعی از مردم قدرشناس و انقلابی املشی نیز حضور داشتند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش اشعار داشت: برپایی نمایشگاه صنایع دستی در محل اداره ارشاد و آموزشگاه نقش آفرین ، نمایشگاه رنگ روغن آقای نوروزی در گالری اداره ، برپایی نمایشگاه کتاب و آرشیو روزنامه کیهان و اطلاعات سال ۵۷ در کتابخانه ، اجرای ویژه برنامه شاهنامه خوانی با مدیریت سرکار خانم دکتر روحی فر « مسئول خردسرای فردوسی گیلان » و اجرای دانش آموز نوجوان « نگین آقاجانی » با همکاری اداره ارشاد ، میراث فرهنگی ، اداره کتابخانه ها ، بسیج هنرمندان و بسیج رسانه انجام شد.
موسوی در پایان گفت : برگزاری مسابقه نقاشی و خوشنویسی در آموزشگاه‌های آزاد هنری و با همکاری آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری و عصری با شعر انقلاب در ایام دهه فجر برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *