نمایشگاه انفرادی سیاه قلم هنرمند ” سهیلا داداشی ” با بیش از ٢٠ اثر در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر برپا می شود.     به گزارش رانکوه نیوز به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر ، نمایشگاه انفرادی سیاه قلم ” سیاه و سفید ” هنرمند ” […]

نمایشگاه انفرادی سیاه قلم هنرمند ” سهیلا داداشی ” با بیش از ٢٠ اثر در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر برپا می شود.

 

 

به گزارش رانکوه نیوز به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر ، نمایشگاه انفرادی سیاه قلم ” سیاه و سفید ” هنرمند ” سهیلا داداشی” در نگارخانه شهید آوینی رودسر برپا می شود.

 

در این نمایشگاه ، بیش از ٢٠ اثر با موضوعات متنوع و آزاد در ابعاد ٧٠ * ۵٠ از آثار این هنرمند در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

 

سهیلا داداشی فارغ التحصیل رشته حقوق با سابقه فعالیت هنری ، کار تجسمی را از سال ١٣٨۴ آغاز و نمایشگاه برپا شده ، اولین نمایشگاه این هنرمند خواهد بود.

 

افتتاحیه این نمایشگاه ، صبح روز شنبه ٣٠ شهریور ٩٨ انجام و علاقمندان می توانند تا تاریخ ۴ مهر ٩٨ صبح ها از ساعت ٩ الی ١٣ و عصرها ساعت ٣ الی ٧ از این نمایشگاه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر دیدن بعمل آورند.

 

شایان ذکر است : بازدید از نمایشگاه برای عموم آزاد و شماره تماس ٠٩٠١۵٠۵٣٩٠١ نیز پاسخگوی علاقمندان خواهد بود.