10:16

1402/07/03

برای اندرویدی ها؛ مدیریت ایمیل ها در یک محیط کاربری + دانلود نرم افزار

2269914_940

با استفاده از این نرم افزار SolMail – All-in-One mail app می توانید تمامی ایمیل های خود، از سرویس های مختلف را به صورت هماهنگ در یک محیط کاربری مدیریت کنید.
به گزارش دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ بیشتر افراد در سایت های مختلف ارائه خدمات ایمیل، حساب کاربری دارند و مدیریت یکپارچه و همزمان ایمیل ها یک مشکل اساسی است، زیرا نصب اپلیکیشن های اختصاصی هر سرویس علاوه بر اشغال کردن فضای داخلی گوشی نمی تواند کاربرد مناسب را داشته باشد. با استفاده از این نرم افزار SolMail – All-in-One mail app می توانید تمامی ایمیل های خود، در سرویس های مختلف را به صورت همزمان و یکپارچه مدیریت کنید. برنامه از ایمیل های گوگل، یاهو، msn و تعدادی از سرویس های معروف پشتیبانی می کند. از ویژگی های نرم افزار می توان به مواردی چون: رابط کاربری ساده و در عین حال کاربردی برای تمامی سرویس ها، امنیت بالا در مراقبت از اطلاعات شخصی، سرعت بالا در برقراری ارتباط و … اشاره کرد. در ضمن برنامه از پروتکل های معروف و رایج IMAP/SMTP/POP3 برای برقراری ارتباط استفاده می کند.
 

 

با استفاده از این نرم افزار SolMail – All-in-One mail app می توانید تمامی ایمیل های خود، از سرویس های مختلف را به صورت هماهنگ در یک محیط کاربری مدیریت کنید.
به گزارش سرویس دانلود و نرم افزار جیرگوابر نیوز؛ بیشتر افراد در سایت های مختلف ارائه خدمات ایمیل، حساب کاربری دارند و مدیریت یکپارچه و همزمان ایمیل ها یک مشکل اساسی است، زیرا نصب اپلیکیشن های اختصاصی هر سرویس علاوه بر اشغال کردن فضای داخلی گوشی نمی تواند کاربرد مناسب را داشته باشد. با استفاده از این نرم افزار SolMail – All-in-One mail app می توانید تمامی ایمیل های خود، در سرویس های مختلف را به صورت همزمان و یکپارچه مدیریت کنید. برنامه از ایمیل های گوگل، یاهو، msn و تعدادی از سرویس های معروف پشتیبانی می کند. از ویژگی های نرم افزار می توان به مواردی چون: رابط کاربری ساده و در عین حال کاربردی برای تمامی سرویس ها، امنیت بالا در مراقبت از اطلاعات شخصی، سرعت بالا در برقراری ارتباط و … اشاره کرد. در ضمن برنامه از پروتکل های معروف و رایج IMAP/SMTP/POP3 برای برقراری ارتباط استفاده می کند./باشگاه خبرنگاران
 • دانلود و مشخصات فایل

 • حجم: 7.3 مگابایت
• نسخه: 2.0.1
• اجرا در: اندروید 2.3 و بالاتر
• امتیاز: 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *