بخشدار رانکوه گفت: بخش رانکوه متاسفانه آنطور که شایسته آن است دیده نشده است.     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز حسن پور در دیدار با شوراهای اسلامی روستا و دهیاران ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و زحماتشان خاطرنشان کرد:بخش رانکوه از زیبایی های خدادادی بهرمند است اما متاسفانه آنطور که شایسته آن است […]

بخشدار رانکوه گفت: بخش رانکوه متاسفانه آنطور که شایسته آن است دیده نشده است.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز حسن پور در دیدار با شوراهای اسلامی روستا و دهیاران ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و زحماتشان خاطرنشان کرد:بخش رانکوه از زیبایی های خدادادی بهرمند است اما متاسفانه آنطور که شایسته آن است دیده نشده است.

 

وی درادامه افزود:تمام سعی و تلاش ما اینست که بگوییم دهیاران وشوراها شخصیت حقوقی دارند و جایگاه شوراهای اسلامی روستا و دهیاران با شورای شهر و شهردار برابر است.

 

حسن پور با بیان این ه خوشحالم که دوباره در جمع شوراهای اسلامی بخش ،روستا و دهیاران قرار دارم افزود:یکی از افق های بنده اینست که با تعامل و همکاری بین دستگاهای دولتی ،شوراها ودهیاران بتوانیم بر مشکلات موجود در بخش رانکوه فائق آییم و روی ریل توسعه و پیشرفت قرار بگیریم.

 

بخشدار رانکوه درادامه همچنین به سفر ریاست جمهوری به استان گیلان در روز چهارشنبه خبر داد و گفت:سفر جناب آقای دکتر روحانی رئیس جمهور کشورمان به گیلان یک دیدار مردمی است .وی از دهیاران و شوراهای اسلامی خواست تا اطلاع رسانی به مردم روستاها را با دیدار ریاست جمهوری برعهده بگیرند.