16:33

1403/02/27

بخشدار رانکوه: شهدا برای زنده نگهداشتن راه و هدف حضرت امام حسین(ع) به شهادت رسیدند

با حضوربخشدار رانکوه جلسه برنامه ریزی بزرگداشت سالروز ورود آزادگان و  مراسم تشیع و تدفین شهدای گمنام املش  برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار صبح رانکوه با حضور بخشدار رانکوه و دیگر مسئولین دستگاه های اجرایی رانکوه در آستانه فرارسیدن 26 مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی و برنامه ریزی جهت تشیع و تدفین دو شهید گمنام شهرستان املش  جلسه ای در محل حوزه امام رضا(ع) برگزار گردید.
بخشدار رانکوه در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن سالروز ورود تاریخی آزادگان سرافراز به میهن اسلامی با اشاره به اینکه آزادگان با تحمل شکنجه ها و سختی های دوران اسارت با صبر و استقامتی که از خودشان نشان دادند سرانجام با خلق حماسه، پیروز مندانه به میهن اسلامی بازگشتند.

باشن بتن در ادامه با توجه به  در پیش بودن برگزاری مراسم تشیع و تدفین دو شهید گمنام در شهرستان املش در روز پنج شنبه 29 مرداددماه جاری گفت: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید رفتار ما طوری باشد که شهدا و خداوند از ما راضی باشند. شهدا برای زنده نگهداشتن راه و هدف حضرت امام حسین(ع) به شهادت رسیدند.
وی افزود: به این منطور طبق هماهنگی های بعمل آمده با دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای رانکوه جهت شرکت در این مراسم، احداث ایستگاه صلواتی در سطح شهر رانکوه، نصب بنر و پارچه نوشته ،توزیع و پخش بروشور این دو شهید گمنام از جمله برنامه های این روز می باشد.
در پایان این جلسه هریک از مسئولین دستگاههای اجرایی شهررانکوه به بیان دیدگاه و نظرات خویش در خصوص اجرای برنامه های سالروز ورود تاریخی ازادگان به میهن اسلامی و تشیع و تدفین شهدای گمنام شهرستان املش پرداختند. و انتخاب آقای موسی اکبری را به عنوان فرماندهی جدید حوزه مقاومت امام رضا (ع)رانکوه به وی تبریک گفته از زحمات آقای صفرنیا فرماندهی قبلی حوزه تشکر کردند.

a1 a2 a3 a4

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *