00:48

1403/04/01

بخشداران در رسیدگی به امور تدبیر داشته باشند

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، فرماندار شهرستان در ابتدا با تقدیر و تشکر از حضور مدیران کل،امام جمعه و اعضا شوراها و دهیاران در این جلسه گفت: افـتـخار خدمتگزاری به ملت بزرگ ایران ،خصـوصا مردم شریف شهرستان املش افتـخار و پشتـوانه گرانسنگی است که خادمان و کارگزاران نظام به آن مفتخر بوده و باعث سربلندی آنان در پیشگاه خداوند متعال و مردم عزیز می گردد.

محمد رنجبر نیاول با اشاره به انتصاب علیرضا پندار به عنوان بخشدار رانکوه و حسین شفیعی به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان املش گفت: هر دو بخشدار جدید سالها در بدنه وزارت کشور بوده اند و با چارچوب وظایف بخشدار کاملا آشنایی دارند و می‎توانند منشا اثر خیر باشند.

وی در ادامه دهیاران، اعضای شورا و کارشناسان فنی را نیروهای اصلی و بازوان توانمند بخشداران برای موفقیت در امور دانست و گفت: بخشدار تا وقتی ارتباط مناسبی با نیروهای محلی برقرار نکند به تنهایی نمی تواند موفق شود

فرماندار املش با قدردانی از شوراها و دهیاران بابت کمک شبانه روزی در ایام کرونا اظهار کرد: املش از جمله شهرستانهای موفق در مقابله با کرونا بود.

نماینده عالی دولت در املش با اشاره به توزیع بیش از ۵ هزار بسته معیشتی اظهار کرد: از بخشداران انتظار می رود با تسلط بر قانون کارها را پیگیری کنند و در رسیدگی به امور تدبیر داشته باشند.

رنجبر در ادامه با بیان اینکه اعضاء شوراهای اسلامی و دهیاران یاوران حقیقی و بازوان توانمند مدیران خصوصا بخشداران می باشد که باید از این ظرفیت به نحوی شایسته بهره مند شد

انتهای پیام/.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *