به گزارش رانکوه نیوز،شهردار املش طی سخنانی در آیین بهره برداری از این پروژه ها،اظهار کرد:دهه فجر،فرصت مناسبی برای اطلاع رسانی خدمات نظام و دولت به مردم است.

 

ناصر رنجبر نیاولی”ضمن عرض تبریک فرا رسیدن چهل و یکمین سال گرد پیروزی انقلاب اسلامی، یاد و خاطره شهدای انقلاب،دوران هشت سال دفاع مقدس مقدس و امام راحل را گرامی داشت.

 

وی تاکید کرد:بر این اعتقاد داریم که باید تلاش کنیم آرمان های انقلاب به خوبی در جامعه به ویژه برای نسل جوان تبیین بشود.

 

این مسئول،ابراز کرد:شهرداری املش افتخار دارد در دهه مبارک فجر امسال شش پروژه عمرانی را تقدیم شهروندان فهیم کند که برای اجرای پروژه های مذکور اعتباری بالغ بر ۳۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از منابع داخلی این نهاد سرمایه گذاری شده است.

 

رنجبر نیاول،روکش آسفالت خیابان شهید انصاری و قسمتی از خیابان شهید آیت الله طالقانی با اعتبار هزینه شده ۱۳ میلیارد ریال را یکی از این پروژه های قابل افتتاح عنوان کرد.

وی جا به جایی تیرهای برق مزاحم شهری در کمربندی و کوچه وصال با اعتبار به میزان ۳۰۰ میلیون تومان و به سازی پارک کودک در بر گیرنده سنگ فرش پارک و پیاده روهای اطراف با اعتبار ۲۵۰ میلیون تومان از دیگر پروژه های قابل بهره داری اعلام کرد.

 

شهردار املش لوله گذاری جهت هدایت و دفع آب های سطحی در خیابان های شهیدان هاشمی نژاد،نامجو و ربانی و کوچه های یاس یک و میهن با اعتبار هزینه شده یک میلیارد تومان از دیگر پروژه های آماده بهره برداری برشمرد.

 

رنجبر نیاول،شن ریزی و تسطیح ۴ سانتی جهت زیر سازی معابر خاکی با اعتبار هزینه شده ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال و هم چنین احداث پیاده روی شهری در خیابان شهید مطهری سرچور با اعتبار هزینه شده به میزان ۲۰۰ میلیون تومان از دیگر پروژه های قابل افتتاح بیان کرد.

 

وی متذکر شد:اجرای پروژه های شهرداری حاصل تلاش و تعامل شورا،شهرداری و پرسنل خدوم شهرداری می باشد.

 

به گفته این مسئول،از آن جایی که توسعه و پیشرفت این شهر در گرو برنامه ریزی صحیح و هدف مند است،بنابراین شهرداری و شورای اسلامی شهر املش تلاش می کند تا با برنامه ریزی مناسب در راستای توسعه همه جانبه و پایدار شهر و تامین رفاه شهروندان گام بردارند.

 

پایان پیام/