مدیر اجرایی اتحادیه کارخانه‌های چای شمال گفت: از نظر ما اتحادیه کارخانجات چای شهرستان املش از قبل وجود داشته و اعلام موجودیت آن اتفاق تازه‌ای نیست و ما هم با این اتحادیه مشکل خاصی نداریم.     به گزارش رانکوه نیوز، محمد صادق‌ حسنی  درباره خبر اعلام موجودیت اتحادیه کارخانجات چای شهرستان املش گفت: مساله […]

مدیر اجرایی اتحادیه کارخانه‌های چای شمال گفت: از نظر ما اتحادیه کارخانجات چای شهرستان املش از قبل وجود داشته و اعلام موجودیت آن اتفاق تازه‌ای نیست و ما هم با این اتحادیه مشکل خاصی نداریم.

 

 

به گزارش رانکوه نیوز، محمد صادق‌ حسنی  درباره خبر اعلام موجودیت اتحادیه کارخانجات چای شهرستان املش گفت: مساله امروز ما صنعت چای است و هر اتففاقی که بتواند این صنعت را توسعه بدهد و باعث بهبود اوضاع آن شود از نظر ما مبارک است.

 

 

وی افزود: من امیدوار هستم اعلام موجودیت اتحادیه کارخانجات چای شهرستان املش هم به بهبود وضعیت این صنعت کمک کند.

 

مدیر اجرایی اتحادیه کارخانه‌های چای شمال گفت: از نظر ما اتحادیه کارخانجات چای شهرستان املش از قبل وجود داشته و اعلام موجودیت آن اتفاق تازه‌ای نیست و ما هم با این اتحادیه مشکل خاصی نداریم. این اتحادیه از حدود ۱۵ سال قبل وجود داشت و شاید اتفاق تازه‌ای که در شرف وقوع است به معنای دوره تازه‌ای از فعالیت جدی آن باشد نه اعلام موجودیت.

 

حسنی همچنین توضیح داد: اکثر اعضای این اتحادیه خود از سهامداران سندیکای کارخانجات چای شمال هستند و به همین دلیل انتظار داریم که عملا تقابل و موازی کاری در انجام فعالیت‌های صنفی صنعت چای با اعلام موجودیت اتحادیه کارخانجات چای املش رخ ندهد.

 

وی درباره وضعیت بروکراتیک اتحادیه جدید هم گفت: این در اختیار خود اعضای این اتحادیه است که چطور عمل کنند و خود آنها انتتخاب می‌کنند که مستقل باشند، موازی باشند یا طور دیگری کار کنند. یعنی اینکه چقدر ما در این حوزه همکاری و هم افزایی داشته باشیم بر عهده اعضای این اتحادیه جدید است. اما آنچه که مسلم است این است تقابل صنفی در این حوزه به نفع صنعت چای کشور نیست و امیدواریم تقابلی هم شکل نگیرد.

 

مدیر اجرایی اتحادیه کارخانه‌های چای شمال از دلایل اعلام موجودیت این اتحادیه جدید ابراز بی اطلاعی کرد و گفت که قبل از این هم درباره چنین اقدامی با سندیکای کارخانجات چای شمال صحبتی نشده بود./ پایگاه خبری نوش آنلاین