06:18

1403/04/26

همکاری تمامی دستگاه های اجرایی برای مقابله با حوادث احتمالی

جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان  املش به ریاست یونس محمودی  فرماندار این شهرستان تشکیل شد.

 

به گزارش خبرنگارصبح رانکوه، محمودی در ابتدا با تبیین نقش و جایگاه مدیران در حکومت اسلامی و لزوم  حل معضلات و مشکلات مردم در مواقع خطر ، بحران و بروز حادثه گفت:، همه ما باید در مواقع بحران در کنار مردم باشیم و برای رفع مشکلات آنان تلاش و نهایت اهتمام خود را داشته باشیم.

 

وی با توجه به اهمیت موضوع افزود : همه مسئولین باید آمادگی کامل قبل ، حین و بعد از بحران را داشته و با اتکاء به کار کارشناسی  انواع بحران ها را در شهرستان  شناسایی و نسبت به پیشگیری جهت مقابله با بحران اقدام و نتیجه اقدامات خود را  در اسرع وقت طی مکاتبه ای به دبیرخانه ستاد ارسال نمایند.

 

محمودی تصریح کرد: با اشاره به کمک های مردمی و سایر نهادهای انقلابی از جمله بسیج   گفت : نیروی بسیج همواره در تمامی مراحل بحران ها و بلایای طبیعی مثل سیل ، زلزله ، آتش سوزی و اطفاء حریق جنگل ها  یار و همراه دولت و نیروهای امدادرسان بوده اند و این مهم را قبلا بارها نشان داده اند. محمودی خواستار همکاری این نیروی مردمی  با ستاد مدیریت بحران شهرستان شد.

 

در ادامه آقای اسماعیل درویش معاون فرماندار نیز در تکمیل سخنان فرماندار ، ضمن بر شمردن جایگاه ستاد مدیریت بحران افزود : همه دستگاه ها باید با انسجام بخشیدن بیشتر به امکانات و نیروهای خود قبل از بحران آمادگی خود را حفظ و در کمال هوشیاری برای مقابله با هر بحرانی خود را آماده نگه دارند

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *