امام جمعه شهرستان املش گفت: باید همواره تفکر بسیجی ،ایثارگری داشته باشیم     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، حجت الاسلام رنجبر در نماز عبادی -سیاسی جمعه با تبریک هفته بسیج و با بیان اینکه همه ما باید تفکر بسیجی ،ایثارگری داشته باشیم و خدمت رسانی به مردم را سرلوحه کارخود قرار دهیم.   وی  […]

امام جمعه شهرستان املش گفت: باید همواره تفکر بسیجی ،ایثارگری داشته باشیم

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، حجت الاسلام رنجبر در نماز عبادی -سیاسی جمعه با تبریک هفته بسیج و با بیان اینکه همه ما باید تفکر بسیجی ،ایثارگری داشته باشیم و خدمت رسانی به مردم را سرلوحه کارخود قرار دهیم.

 

وی  افزود:به تعبیر فرمایش امام صادق(ع) علوم ،فناوری وروحیه بسیجی  از قم به همه جهان ساطع خواهد بود.

 

وی تصریح کرد:بسیجی مومن،انقلابی  درهمه عرصه ها حضور دارد.

 

خطیب جمعه املش درادامه به راههای برون رفت از فتنه از کتاب صحیفه سجادیه اشاره داشت وگفت:این موضوع چهار فراز دارد که یکی از آنها بصیرت افزایی برخواسته از توحید است که همه ما باید داشته باشیم.

 

 

رنجبر با بیان اینکه فتنه و مبارزه با حق باطل همیشه بوده و خواهد بود افزود:ما باید یقین داشته باشیم که فتنه گران ماهیت شان را دراین ایام مشخص کردند.

 

وی همچنین به مساله اقتصاد مقاومتی  طبق فرمایشات مقام معظم رهبری اشاره داشت وگفت:راهکار وشاه کلید اصلی نجات مملکت اقتصادمقاومتی است.

 

امام جمعه املش با بیان اینکه درمقابل دشمنان باید با  بصیرت،توانایی ودفاع چند جانبه برخورد کنیم افزود:درود بررهبر انقلاب اسلامی که با حرکت حکیمانه وقاطع شان فتنه اخیر را خاموش کردند و فرمودند :صف مردم معترض نسبت به گرانی و دشمنان اسلام جدا است و البته مسوولین باید در خدمت رسانی به مردم سنگ تمام بگذارند.وهمچنین تاکید کردند:سود حاصل از فروش بنزین باید به جیب مردم برگردد و کنترل قیمت کالاها در بازار انجام گیرد.

 

 

وی در پایان از برگزاری برنامه فرهنگی (قرائت دعای ندبه) هر هفته  درتمام مساجد روستاها وسطح شهر خبرداد.