19:57

1402/12/11

باشگاه شهرداری رودسر بیش از 160 میلیون تومان بدهی داشت / امتیاز باشگاه را به کسی نفروختیم / حقوق و مزایای کارکنان تا بیست و یکم هرماه پرداخت می شود / در فاصله سه ماه گذشته تا به امروز ، 90 هزار متر آسفالت داشتیم

حسن پور قربان طی گفت و گویی درخصوص عدم شرکت تیم شهرداری رودسر در مسابقات امسال لیگ فوتبال ، اظهار کرد: درخصوص باشگاه داری و تیم داری ، و طبق برآوردی که دوستان داشتند ، برای ورود به مسابقات و جمع بندی نیاز به 400 میلیون تومان داشتیم ؛ همچنین باشگاه فرهنگی – ورزشی شهرداری رودسر بیش از 160 میلیون تومان نیز بدهی داشت و در مجموع فضای خوبی برای شرکت در مسابقات مهیا نبود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه؛ شهردار رودسر تصریح کرد: نظر شورای شهر رودسر نیز حمایت از همه رشته های ورزشی تا اندازه توان بود و ما امسال در رده نوجوانان برنامه ریزی کرده ایم.

پورقربان در پاسخ به این موضوع که آیا امتیاز باشگاه شهرداری رودسر فروخته شده یا خیر اظهار داشت: خیر ؛ به هیچ وجه امتیاز باشگاه شهرداری رودسر را به کسی نفروختیم.

وی گفت: بخشی از بدهی باشگاه شهرداری پرداخت شده و مابقی هم به امید خدا با برنامه ریزی های صورت گرفته پرداخت خواهد شد.
شهردار رودسر افزود: در فاصله سه ماه گذشته تا به امروز و با بحران شدید مالی که گریبانگیر همه شهرداری ها است ، 90 هزار متر آسفالت داشتیم که این مورد در اجرای پروژه های مدیریت شهری رودسر ، کم سابقه بوده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: حقوق و مزایای کارکنان شهرداری رودسر ، به لطف خدا بیستم و بیست و یکم هرماه پرداخت می شود و خدارا شکر تا امروز ، شرمنده پرسنل خود نشدیم.

منبع: تابناک گیلان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *