مدیرکل راه و شهرسازی گیلان در شهرستان املش حضور یافت و به همراه نماینده شهرستان و فرماندار شهرستان املش به بازدید میدانی از نقاط مختلف شهرستان پرداخت.   به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ماکان پدرام به همراه اسدالله عباسی و یونس محمودی در این بازدید با حضور در نقاط تعیین شده شهر املش و بخش […]

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان در شهرستان املش حضور یافت و به همراه نماینده شهرستان و فرماندار شهرستان املش به بازدید میدانی از نقاط مختلف شهرستان پرداخت.

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ماکان پدرام به همراه اسدالله عباسی و یونس محمودی در این بازدید با حضور در نقاط تعیین شده شهر املش و بخش مرکزی و رانکوه برنامه ریزی انجام شده ، از رانش زمین در جاده روستای شبخوس پهلوی املش، پل ورودی رانکوه، مسیر ورودی روستای توریستی گلستانسرا رانکوهپروژ چهار بانده کردن محور املش به شلمان  و …. که پیگیری و ساماندهی آنان ضرورت داشت ، بازدید نمود .

 

در هر یک از موارد بازدید میدانی انجام شده دستورات لازم جهت رفع مشکل ، و همچنین تجهیز و اجرایی کردن طرح های مصوب صادر شد .

 

در این مجموعه بازدیدها معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ، بخشداران مرکزی و رانکوه و رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان حضور داشتند .