در راستای اجرای شیوه نامه سفرهای استانی مدیران کل استانی ابلاغی استاندار ، رنج ور مدیرعامل آبفار گیلان در شهرستان املش حضور یافت و به همراه فرماندار املش به بازدید میدانی از نقاط مختلف شهرستان پرداخت.     به گزارش حبرنگار رانکوه نیوز،  مدیرعامل آبفار استان گیلان به همراه فرماندار شهرستان املش با حضور در […]

در راستای اجرای شیوه نامه سفرهای استانی مدیران کل استانی ابلاغی استاندار ، رنج ور مدیرعامل آبفار گیلان در شهرستان املش حضور یافت و به همراه فرماندار املش به بازدید میدانی از نقاط مختلف شهرستان پرداخت.

 

 

به گزارش حبرنگار رانکوه نیوز،  مدیرعامل آبفار استان گیلان به همراه فرماندار شهرستان املش با حضور در نقاط تعیین شده در بخش های مرکزی و رانکوه طبق برنامه ریزی انجام شده، از تعدادی از شبکه هایآبرسانی آسیب دیده و نقاط دیگری که پیگیری و ساماندهی آنان ضرورت داشت، بازدید کرد.

 

 

به موجب این برنامه از روستاهای نرکه، درزی گوابر، نرکه، گرکرود بازدید میدانی به عمل آمد.

 

در هر یک از موارد بازدید میدانی انجام شده، دستورات لازم جهت رفع مشکل، ادامه عملیات اجرایی ساماندهی و همچنین تجهیز و اجرایی کردن طرح های مصوب صادر شد.

 

در پایان این بازدید مدیرعامل آبفار گیلان با حضور در اداره آبفار شهرستان املش در دیدار چهره به چهره با شهروندان املشی به بررسی مشکلات انان در حوزه آبرسانی پرداخت.

 

در این مجموعه بازدیدها معاون عمرانی اجتماعی فرمانداری ، بخشداران مرکزی و رانکوه و رییس اداره ابفار  شهرستان حضور داشتند .