02:20

1403/04/24

بازدید فرماندار املش از احداث چاه آب کشاورزی در روستای چمنستان

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ، این پروژه بدنبال خشکسالی تابستان سال گذشته وخسارت وارده ناشی از خشکسالی به مزارع برنج روستاهای پایین دست و در پی قول مساعد مسئولین شهرستان،بمنظور حفریک حلقه چاه به کشاورزان وبهره برداران روستای چمنستان درحال اجرا و به مراحل پایانی خود نزدیک میباشد.

مهندس رنجبر در این بازدید گفت: روستای چمنستان که هرساله به دلیل کمبود آب ناشی از خشکسالی دچار مشکلات عدیده کم آبی بود،که این امر موجب ایجاد آسیب ها و تنش آبی میگردید و لزوم احداث یک چاه آب را بیش از پیش نمایان می ساخت.

وی افزود:باتوجه به بازدیدهای مکرری که از سال گذشته از مزارع خشک این روستا داشتیم لذا به مردم خوب این منطقه قول دادیم که ان شاالله باهمکاری و همراهی همه مردم،دهیار محترم و پیمانکار عزیز این مشکل را مرتفع نماییم.

فرماندار املش افزود: احداث این چاه به عمق چهل متر با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان برای آبیاری ۶۰ هکتار شالیزار در حال انجام و مراحل پایانی است.

لازم بذکر است فرماندار شهرستان املش در این بازدید از زحمات و تلاش های پیگیر مهندس یامینی پیمانکار پرتلاش و باتجربه این پروژه ، دهیار و اعضاء شورای اسلامی خصوصا صبر و شکیبایی مردم خوب این روستا تقدیر و تشکر و قدردانی کرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *