19:53

1402/12/05

بازدید از پروژه مهر تابستانه در کانونهای مدارس املش برگزار شد

به گزارش خبرنگار صبح رانکوه، معاونت پرورشی و تربیت بدنی و کارشناس روابط عمومی و کارشناس تربیت بدنی و سلامت آموزش وپرورش شهرستان املش، در مدارس حضرت رقیه (س) شبخوسلات ، مجتمع نرجس (س) جیرگوابر و شهید اندرزگو سورکوه حضور یافتند.

در این بازدید طرح دیدار مدرسه حضرت رقیه و کانونهای تابستانه مجتمع نرجس و شهید اندرزگو مورد ارزیابی قرار گرفت.هدف از این بازدید بررسی روند اجرایی پروژه مهر مدارس و کانونهای تابستانه بود.
در حاشیه طرح دیدار دبیرستان دخترانه حضرت رقیه(س) خیرا… بکرای ، معاون پرورشی و تربیت بدنی در جمع کارکنان و دانش آموزان در رابطه با اهداف و ارزش طرح دیدارسخنان کوتاهی را ایراد و از برگزار کنندگان این طرح تقدیر و تشکر نمود .
پس از آن خانم عاشوری کارشناس تربیت بدنی و سلامت در همان طرح دیدار مدرسه حضرت رقیه (س) نکاتی را به دانش آموزان در موضع بهداشت وسلامت برای دانش آموزان بیان کرد.
در ادامه بازدید از پروژه مهر مجتمع نرجس و شهید اندرزگو، جابرعباسی کارشناس روابط عمومی و دبیر ستاد پروژه مهر93 شهرستان املش گفت : همه مدارس می بایست تمام عملکرد خود را در راستای پروژه مهر انجام دهند و کمیته ارزیابی شهرستان مستندات موجود در مدرسه را مورد ارزیابی قرار می دهد بنابر این چیزی که پس از عمل مورد انتظار این ستاد می باشد مستند نمودن عملکرد پروژه مهر است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *