جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران امروز( پنج شنبه- ۲ آبان) به ریاست  فرماندار لنگرود برگزار شد.   به گزارش رانکوه نیوز، “مهندس شفقی” در این جلسه ضمن قدردانی از حضور موثر و به موقع تعدادی از دستگاه ها و روسای ادارات در بارش اخیر در شهرستان، گفت: خوشبختانه در بارش اخیر خسارت جانی و خسارت مالی […]

جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران امروز( پنج شنبه- ۲ آبان) به ریاست  فرماندار لنگرود برگزار شد.

 

به گزارش رانکوه نیوز، “مهندس شفقی” در این جلسه ضمن قدردانی از حضور موثر و به موقع تعدادی از دستگاه ها و روسای ادارات در بارش اخیر در شهرستان، گفت: خوشبختانه در بارش اخیر خسارت جانی و خسارت مالی سنگین در تاسیسات شهرستان اتفاق نیفتاده است.

 

فرماندار لنگرود تصریح کرد: لایروبی رودخانه های لنگرود، اصلاح قوس های موجود با آزادسازی حریم رودخانه ، و مقابله با گیاه مهاجم سمبل آبی و …از جمله تمهیدات اندیشیده شده برای جلوگیری از خسارت های جدی ناشی از بارش شدید باران است.

 

شفقی با اشاره به ضرورت ایجاد ایستگاه هواشناسی در شهرستان، گفت: ایستگاه اقلیم شناسی با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومانی از محل اعتبارات استانی و ملی در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

 

فرماندار لنگرود  ادامه داد: علاوه بر ایستگاه اقلیم شناسی در لنگرود، ایستگاه باران سنجی هم در اطاقور راه اندازی خواهد شد.