01:37

1403/03/09

اگر اولویت فرماندار و نماینده با نیازهای مردم در یک راستا باشد، مشکلات مردم حل می‎شود/خبرنگاران پرچم داران آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به جامعه هستند

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، فرماندار شهرستان املش در جلسه کمیته برنامه ریزی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و عملکرد ادارات شهرستان گفت: در صورتی که اولویت ادارات شهرستان تامین نیازها و رفع مشکلات مردم باشد ما نیز تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بهترین نتیجه ممکن حاصل گردد.

رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان گفت : تا در جایی وحدت، انسجام و همدلی نباشد هیچ کاری ممکن نیست لذا باتوجه به تعامل و همکاری که در بین مدیران این شهرستان از جمله حضرت حجت الاسلام والمسلمین رنجبر امام جمعه شهرستان، حضرت حجت الاسلام والمسلمین صفری نماینده مردم شریف شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی، دادستان،دادگستری،سپاه ، نیروی انتظامی و همه دستگاه ها و نهادها مشاهده می کنیم امیدواریم باتوجه به جدیت و تلاش مسئولان شهرستان آینده خوبی را برای مردم خوب املش پیش بینی می کنیم.

فرماندار املش با اشاره به اصلی ترین مشکل مردم شهرستان:

حل مشکل آب آشامیدنی اولویت اصلی شهرستان در کمیته برنامه ریزی است.

اتمام و تکمیل پروژه های نیمه تمام خصوصا پل های تخریب شده سالهای گذشته ازجمله پل کیازنیک و کشاورز رانکوه از جمله اولویت های مهم شهرستان می باشد.

رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان با ابراز اینکه کمیته برنامه ریزی کمیته تقسیم اعتبار و بودجه نیست گفت: در کمیته برنامه ریزی، عتبارات براساس نیازهای شهرستان تعریف می گردد.

اگر اولویت نماینده محترم مجلس و فرماندار شهرستان با نیازهای مردم دریک راستا باشد مشکلات را می توان برطرف نمود.

روسای ادارات در پیگیری مصوبات دستگاهای خود جدیت لازم داشته باشند تا اعتبار به پروژه ها اختصاص یابد ،باتوجه به شرایط خاص کشور میطلبد دستگاها رویکرد جدیدی را اتخاذ نمایند .

در ادامه فرماندار املش با توجه به پشت سرگذاشتن ١٧ مرداد روز خبرنگار و با قدردانی از این عزیزان گفت: اگر تلاش و کوشش شما خبرنگاران نباشد هیچ خدمتی از مسئولان به چشم مردم نخواهد آمد لذا شما خبرنگاران پرچم داران آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به جامعه هستید، مجددا از همه این عزیزان تقدیر و تشکردارم.

در پایان فرماندار املش با توجه به حضور تعدادی از خبرنگاران حاضر در جلسه کمیته برنامه ریزی با اهداء لوح و هدایایی از آنان تقدیر بعمل آورد.

در ادمه این جلسه نماینده مردم شهرستان های رودسر واملش با بیان اینکه مردم خیلی منتظر تصمیمات ما مدیران دستگاههای دولتی هستندافزود:جلسات کمیته برنامه ریزی واعتبارات باید به گونه ای باشد که مردم آن را لمس کنند.

وی با اشاره به اینکه تعریف پروژه های متعدد یکی از ایراداتی میباشد که وارد است افزود: دقت کنیم پروژه های اولویت دار را در نظام بودجه ریزی خودمان بعنوان یک اصل رعایت کنیم.

نماینده مردم رودسر واملش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکل آب آشامیدنی ،مشکلات عمرانی شهری در شهرستان املش از پروژه های اولویت دار این شهرستان است که لازم است رفع گردد افزود:برخی مشکلات می تواند با منابع مالی داخلی شهرستان رفع گردد و اختلاف نظر ها وتداخل در کارها نباید باعث عقب ماندگی انجام پروژه ها شودو باید نسبت به اجرای پروژه هاعزم جدی داشته باشیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *