06:13

1403/03/27

اولین مرکز پزشکی هسته ای در شرق استان گیلان در شهرستان لنگرود به بهره برداری رسید/ تصاویر

با حضور مهندس مهرداد لاهوتی نماینده شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی؛ اولین مرکز پزشکی هسته ای در شرق استان گیلان در شهرستان لنگرود به بهره برداری رسید.

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار صبح رانکوه به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور مهندس مهرداد لاهوتی نماینده شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی، سید رضا جوادپور فرماندار و مسئولان این شهرستان و دکتر مهدی کاسکی مدیر عامل شرکت پرتو سبز سلامت اولین مرکز پزشکی هسته ای در شرق استان گیلان به بهره برداری رسید.

دکتر مهدی کاسکی مدیرعامل شرکت پرتو سبز سلامت و مدیر اولین مرکز پزشکی هسته ای در شرق استان گیلان در گفتگوی اختصاصی با صبح رانکوه گفت : این مرکز با هدف تکمیل چرخه درمان با هزینه بخش خصوصی جهت پوشش بیماران شرق استان گیلان و غرب استان مازندران ایجاد شده است.
وی افزود : این مرکز مجهز به دستگاه اسپکت سی تی ، سی تی اسکن می تواند در حوزه های تصویر برداری از قلب و عروق انواع اسکن های تیروئید -مغز و استخوان به بیماران خدمات ارائه کند.
دکتر مهدی کاسکی خاطرنشان کرد : طبق برنامه ریزی های انجام شده در مرکز پزشکی هسته ای سپهر کیان شهرستان لنگرود ماهیانه 300 نفر از بیماران شهرستان های شرق استان گیلان و شهرستان های غرب استان مازندران پذیرش خواهند شد.
مدیر مرکز پزشکی هسته ای سپهر کیان شهرستان لنگرود اظهار کرد : کار ساخت مرکز تصویر برداری جامع در بیمارستان 132 تخت خوابی در حال ساخت لنگرود با پوشش همه جانبه خدماتی مانند ام آر ای – سیتی اسکن -رادیولوژی – رادیوتراپی و …….آغاز شده است و با تکمیل آن بیماران شهرستان های شرق استان گیلان و شهرستان های غرب استان مازندران تمام خدمات پزشکی هسته ای را دریافت خواهند کرد.
دکتر مهدی کاسکی بیان کرد : مرکز پزشکی هسته ای سپهر کیان شهرستان لنگرود آماده ارائه خدمات به تمام همشهریان و هم استانی های محترم است و با ایجاد این مرکز بیماران نیازی به سفر به مرکز یا خارج از استان گیلان ندارند.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *