مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری گیلان با بیان اینکه اولین درخواست بنده از شورای شهر تعامل و همکاری است، گفت: باید شورای شهر و شهردار شفت در راستای توسعه شهری یک استراتژیکی مشخص را تدوین کنند.     به گزارش صبح رانکوه ، ساحره میرسیدی پیش از ظهر امروز در مراسم معارفه شهردار جدید […]

مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری گیلان با بیان اینکه اولین درخواست بنده از شورای شهر تعامل و همکاری است، گفت: باید شورای شهر و شهردار شفت در راستای توسعه شهری یک استراتژیکی مشخص را تدوین کنند.

 

 

به گزارش صبح رانکوه ، ساحره میرسیدی پیش از ظهر امروز در مراسم معارفه شهردار جدید شفت، اظهار کرد: گیلان با وجود اینکه ۹ درصد وسعت استان گیلان را داراست اما رتبه سوم جمعیتی را آن خود کرده است.

وی با بیان اینکه نگاه دولت تدبیر و امید رشد متوارن شهر ها است، گفت: اولین درخواست بنده از شورای شهر تعامل و همکاری است.

مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری گیلان در ادامه این مطلب تصریح کرد: باید شورای شهر و شهردار شفت در راستای توسعه شهری یک استراتژیکی مشخص را تدوین کنند.

میرسیدی با بیان  اینکه مردم ما هوشمند و فرهیخته هستند، گفت: مردم علاوه بر خدمات شهری نیازمند خدمات فرهنگی و اجتماعی نیز هستند.

مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری گیلان با بیان اینکه با وجود ۵۲ شهر استان تنها دو شهر  در مسئله پسماند موفق نبوده  است، گفت: شفت یکی  از این دو شهر است و این پذیرفتنی نیست.