16:20

1402/09/18

توسط استاندار در آئین تجلیل از برگزیدگان جشنواره شهید رجایی گیلان صورت گرفت؛

انتخاب و تقدیر از اداره کل بهزیستی گیلان بعنوان دستگاه اجرایی برتر استان انتخاب و تقدیر از اداره کل بهزیستی گیلان بعنوان دستگاه اجرایی برتر استان

نماینده عالی دولت در گیلان گفت: همه دستگاه های اجرایی باید تلاش کنند تا در تمامی بخشها با خدمت رسانی موثر، رضایت مردم جلب شود.

به گزارش رانکوه نیوز ؛اسدالله عباسی عصر امروز (چهارشنبه) در جشنواره استانی شهید رجایی و آئین تجلیل از دستگاه های اجرایی برتر گیلان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت بویژه رجایی و باهنر و شهیدان انصاری و نورانی، اظهار کرد: یکی از ویژگی‌ها و علل ماندگاری شهید رجایی مردمی بودن این شهید بزرگوار بود او که خود را خادم مردم می دانست و برای رضایت آنان و خداوند تلاش می کرد و به همین دلیل رضایت مردم باید اولویت ما باشد.

استاندار گیلان افزود: دشمنان طی سال جاری توطئه های زیادی برای ایجاد اغتشاش در کشور انجام دادند اما مردم ما نقشه های شوم آنان را می‌دانند و اعتنایی به هجمه تبلیغاتی گسترده دشمنان نداشته و ندارند و ما باید قدردان این ملت باشیم.

وی ادامه داد: از سویی در برهه کنونی افتخار ما آن است که در دولتی خدمت می کنیم که از سوی مقام معظم رهبری با افتخار مدال تشویق و تمجید دریافت کرد و رئیس محترم جمهوری این دولت مردمی است، باید رضایتمندی ارباب رجوع و مردم در اولویت دستگاههای اجرایی باشد.

استاندار گیلان اضافه کرد: البته علاوه بر رضایت مردم، باید در حوزه بهره‌وری، افزایش کارآیی تولید و سرعت کار و تولید نیز تلاش و در این بخشها پیشرفت قابل توجهی داشته باشیم که به طور حتم همه این امور باعث رضایتمندی مردم و ارتقا آن می شود.

*در برابر مردم خاضع و فروتن باشیم

استاندار گیلان بیان کرد: وقتی در کنار مردم قرار می‌گیریم باید خاضع و فروتن باشیم چون همه ما خادم ملت هستیم و از سوی دیگر باید انتقادات و نقدها را شنیده و به شایعات و شبهات پاسخ دهیم و عملکرد خود را شفاف و مشخص در معرض دید و قضاوت مردم قرار دهیم.

عباسی با تاکید به دستگاه های اجرایی در خصوص تهیه عملکرد دوسالانه خاطرنشان کرد: همه دستگاه ها باید عملکردهای دوساله خود را آماده و بروز رسانی کنند ضمن آنکه وضعیت مصوبات سفر رییس محترم جمهوری نیز با آمار و ارقام سریعتر مشخص شود.

در این آئین، 12 دستگاه اجرایی استان گیلان در شاحصه های ملی و محورهای استانی با اهدای لوح و تندیس برگزیده و از سوی دکتر عباسی استاندار تجلیل شدند.

اداره کل بهزیستی گیلان ، شرکت برق منطقه‌ای، گمرکات، سازمان صنعت، معدن و تجارت، اداره کل بنادر و دریانوردی، بیمه سلامت، ثبت احوال، آموزش فنی و حرفه ای، راه آهن شمال، اقتصاد و دارایی، بنیاد مسکن و جهاد کشاورزی در بخشهای مختلف به عنوان دستگاه های برتر استان گیلان انتخاب شدند.

همچنین فرمانداران شهرستان های فومن، ماسال و رودبار به عنوان برترین فرمانداران گیلان انتخاب شدند

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *