19:53

1403/01/27

انتخابات در رشد و تعالی جامعه تاثیرگذار است

به گزارش رانکوه نیوز به نقل از  فارس ، حجت‌الاسلام و المسلمین علی رنجبر در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته املش در مصلای این شهر با گرامیداشت ولادت منجی عصر امام زمان (عج) اظهار کرد: منتظر واقعی کسی است که مانند یک سرباز در خدمت دین، ارزش‌ها و خون شهدا مجاهدت کند و خستگی‌ناپذیر باشد.

وی با اشاره به ۱۲ فرودین روز جمهوری اسلامی آن را یکی از اعیاد مذهبی و ملی خواند و افزود:در همه‌پرسی ۱۲ فروردین ۵۸ بیش از ۹۸ درصد مردم به برقراری نظام اسلامی آری گفتند.

امام جمعه املش با اشاره به شعار سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» تصریح کرد:بیانات با بصیر رهبر انقلاب برای همه به ویژه مسؤولین کشور راهگشا و جامع در برابر جنگ‌های روانی، اقتصادی و سیاسی است دشمن از طریق فشار اقتصادی تلاش می کند تا ملت ایران را نسبت به نظام ناامید و دلسرد کند.

 وی با تأکید بر لزوم ایجاد تحول در بحث تولید و اشتغال کشور افزود:برای حل مشکلات کشور مستلزم روی کار آمدن دولتی انقلابی و جهادی است .

رنجبربا اشاره به اینکه حضور حداکثری در انتخابات خرداد ماه 1400 از حساسیت بالایی برخوردار بوده و می تواند دشمنان نظام را مأیوس کند، بیان کرد: مهم‌ترین وظیفه مردم در این انتخابات رأی دادن به فرد اصلح با روحیه انقلابی و جهادی است تا در مقابل توطئه‌های دشمن بی‌تفاوت نباشد و به ارزش‌های انقلاب و خون شهدا خیانت نکند.

وی با بیان اینکه انتخابات در رشد و تعالی جامعه تأثیرگذار است, افزود: حضور حداکثری در انتخابات نشان دهنده اقتدار ملت ایران بوده که می تواند مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب باشد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *