اختصاصی / فرمانده سپاه ناحیه املش با تسلیت اربعین حسینی و گرامیداشت هفته در جمع مسولین شهرستان در جلسه هماهنگی برنامه های هفته بسیج گفت : وقتی دفتر زرین نظام مقدس اسلامی را بعد از ۳۷ سال ورق میزنیم یکی از ورقهای زرینش تحت عنوان بسیج است نهال نوپایی که بفرمان امام(ره) شکل گرفت و […]

اختصاصی / فرمانده سپاه ناحیه املش با تسلیت اربعین حسینی و گرامیداشت هفته در جمع مسولین شهرستان در جلسه هماهنگی برنامه های هفته بسیج گفت : وقتی دفتر زرین نظام مقدس اسلامی را بعد از ۳۷ سال ورق میزنیم یکی از ورقهای زرینش تحت عنوان بسیج است نهال نوپایی که بفرمان امام(ره) شکل گرفت و اکنون پس از سی و اندی سال به عنوان یک درخت تنومند و تناوری است که همه مردم از وجودش بهره مند میشوند.

 

 
به گزارش خبرنگار صبح رانکوه سید جعفر حسینی ادامه داد: بسیجیان در طول انقلاب اسلامی نقش پر رنگی داشته اند که نمونه اش حضور سازمان یافته با نظارت سپاه در جبهه های دفاع مقدس بوده است. بعد از جنگ این نیروی عظیم در جنگ نرم و محرومیت زدایی به ایفای نقش میپردازد.
اجرای طرح ریشه کنی بیماری نیو کاسل در دام و طیور با مشارکت دامپزشکی در ۱۲ روستای شهرستان ٬ احداث ۳۵ واحد مسکن مدد جویی محرومین٬ اجرای پروژه بزرگ ملی بازسازی روستاهای محروم از پروژه های اهدایی مقام رهبری با صرف حدود ۱۴ میلیارد تومان در دهستان سمام شهرستان ازجمله اقدامات مهم نیروی بسیج است .
این پروژه همزمان در سطح استان علاوه بر شهرستان املش در شهرستانهای تالش و رودبار به هدف تبدیل دهستان به دهستان ارمانی اجرا خواهد شد.
فرمانده سپاه ناحیه املش در ادامه صبحگاه مشترک در مدارس شهرستان ٬ افتتاح دو واحد مسکن مددجویی٬ نمایشگاه محصولات اقتصاد مقاومتی ٬ غبار روبی گلزار شهدا ٬ دیدار با خانواده شهدای بسیج ٬ همایش سازمان یافته بسیجیان در نماز جمعه٬ ویزیت رایگان ٬ برگزاری مسابقات ورزشی را از جمله برنامه های هفته بسیج شهرستان املش عنوان نمود.

 

 

 

photo_2016-11-21_12-11-28

photo_2016-11-21_12-11-38