‍ همزمان با سراسر کشور زنگ مهر و مقاومت در مدارس شهرستان رودسر نواخته شد   به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ آیین بازگشایی مدارس و نواختن زنگ مهر و مقاومت با حضور فرماندار شهرستان رودسر در مدرسه دخترانه کفایت تقی زاده رودسر برگزار شد.   حسین اسمعیل پور فرماندار شهرستان رودسر صبح امروز در […]

‍ همزمان با سراسر کشور زنگ مهر و مقاومت در مدارس شهرستان رودسر نواخته شد

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ آیین بازگشایی مدارس و نواختن زنگ مهر و مقاومت با حضور فرماندار شهرستان رودسر در مدرسه دخترانه کفایت تقی زاده رودسر برگزار شد.

 

حسین اسمعیل پور فرماندار شهرستان رودسر صبح امروز در آیین بازگشایی مدارس و نواختن زنگ مهر و مقاومت که در مدرسه دخترانه کفایت تقی زاده رودسر برگزار شد ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی برلزوم همکاری والدین دانش آموزان با اولیای مدارس در جهت فراهم نمودن شرایط تحصیلی بهتر تاکید کرد و گفت : محیط اجتماعی و خانواده در تعامل با مدرسه دانش آموزان را در آینده سازی شان رهنمون می سازند .

 

وی در ادامه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس از خود گذشتگی و ایثارگری رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس را نشأت گرفته از فرهنگ عاشورایی دانست و گفت : فرهنگ عاشورایی به ما می آموزد که چگونه به صاحبان زور و تزویر و استکبار نه بگوییم و در مقابل آنها محکم و استوار بایستیم .

 

وی بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد وافزود : امنیت و آرامش امروز جامعه مدیون فرهنگ عاشورایی و نه گفتن به استکبار بوده است .

 

وی با بیان اینکه ملت ما با فرهنگ غنی حسینی (ع) در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کرد گفت: والدین و اولیای مدارس تلاش کنند تا با آشنایی دانش آموزان با فرهنگ غنی عاشورایی مطالبه گر ، پرسشگر و با نشاط تربیت شوند .