فرماندار شهرستان املش گفت : املش در سال ۹۸ به عنوان شهرستان سبز در بخش گازرسانی معرفی می‌شود.     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛  یونس محمودی در همایش دهیاران و شهرداران با تبریک این روز به همه دهیاران،شوراها و شهرداران از تلاش و زحماتشان درعرصه کار وسازندگی تقدیر و تشکر نمود.   فرماندار املش با […]

فرماندار شهرستان املش گفت : املش در سال ۹۸ به عنوان شهرستان سبز در بخش گازرسانی معرفی می‌شود.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛  یونس محمودی در همایش دهیاران و شهرداران با تبریک این روز به همه دهیاران،شوراها و شهرداران از تلاش و زحماتشان درعرصه کار وسازندگی تقدیر و تشکر نمود.

 

فرماندار املش با بیان اینکه شهرستان املش در حوزه عملکردی در بعضی از سطوح برترین ها را با همه تحریم ها و مشکلاتی که وجود داشته از آن خودش کرده است افزود: تمام روستاهای بالای ۲۰خانوار ،مناطق جلگه ای ،کوهپایه ای و ییلاقات این شهرستان تا پایان سال ۱۳۹۸از نعمت گاز برخوردار خواهند شد وبعنوان شهرستان سبز می شود.

 

وی همچنین با اشاره به اینکه ۸۳درصد روستاییان از آب شرب بهره مند هستندافزود:اعتبارات امسال در شهرستان املش ۸دهم درصد افزایش یافته که نسبت به سال گذشته بیشتر بوده است.

 

وی درادامه به نهضت آسفالت در روستاها و شهراملش اشاره کرداز حمایت وهمکاری نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش-دهیاران -بخشداران و بنیاد مسکن در اجرای نهضت آسفالت تقدیر وتشکر نمود.

 

دکتر محمودی اظهار داشت:تمام اعتبارات بنیاد مسکن ،امسال به تهیه طرح هادی،بازنگری و اجرای طرح هادی ختم خواهد شد.

 

نماینده عالی دولت درادامه دهیاران را سفیران دولت درقلب روستاها برشمرد و افزود:طرح هادی یعنی شناسنامه تمام عیار موقعیتی روستا و امسال حوزه های آب شرب روستایی و شهری،طرح هادی،آب زراعی ،نهضت آسفالت دوتا پنج مولفه فرماندار درحوزه توزیع عملکردی اعتیارات خواهد بود.

 

وی همچنین تعمیق و لایروبی سدها را ازبزرگترین رویکرد دولت تدبیر وامید برشمرد و همچنین از تلاش و زحمات بخشداران،امور آبیاری،آبسوران و آبداران که بموقع آب زراعی را به سمت مزارع هدایت کردند تقدیر وتشکر ویژه نمود.

 

وی با بیان اینکه ۹ طرح عمرانی جهت اجرا تصویب شده است افزود:با همکاری شهرداران موفق شدیم اولین پیمانکار رابگیریم تا براساس اصول ، مشکلات پروژه های عمرانی در سطح شهر وروستاها هرچه سریعتر انجام

 

وی درپایان تاکید کرد:شما دهیاران عزیز به مثابه مدیران اجرایی کل ،مدیران غیر انتفاعی دولتی در روستاها هستید پس مواظب باشید برای توسعه آبادانی روستایتان تلاش کنید.