21:16

1401/11/07

املش زرد شد/ 15 شهر گیلان در وضعیت آبی

سخنگوی علوم پزشکی گیلان، از آبی شدن ۱۵ شهرستان استان خبر داد و خاطرنشان کرد: با کاهش تعداد مبتلایان به کرونا در حال حاضر فقط دو شهرستان رودبار و املش در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

به گزارش رانکوه نیوز، دکتر فردین مهرابیان ، از بستری شدن ۱۰ بیمار جدید کرونایی در استان گیلان طی شبانه روز گذشته خبر داد و اظهار کرد: همچنین یک بیمار ترخیصی داشتیم.

وی مجموع بستری های کرونایی گیلان را ۳۴ نفر دانست و افزود: پنج بیمار کرونایی بدحال بوده و در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در ادامه از آبی شدن ۱۵ شهرستان استان خبر داد و خاطرنشان کرد: با کاهش تعداد مبتلایان به کرونا در حال حاضر فقط دو شهرستان رودبار و املش در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

مهرابیان، با بیان اینکه شاهد گزارش چند مورد از ابتلا به سویه جدید کرونا در کشور هستیم، عنوان کرد: تاکنون موردی در گیلان مشاهده نشده است، اما مردم همچنان پروتکل های بهداشتی به ویژه ماسک را جدی بگیرند.

وی از تداوم روند واکسیناسیون کرونا به ویژه دزهای سوم و چهارم خبر داد و گفت: هم استانی ها می توانند به مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی جهت تزریق واکسن کرونا مراجعه کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *