فرماندار املش گفت: املش در حوزه ثبت نام از دانش آموزان در استان گیلان رتبه اول را کسب نمود       به گزارش خبرنگار رانکوه،نیوز، دکتر محمودی در جلسه شورای آموزش و پرورش املش با بیان اینکه اساسا آموزش و پرورش زیر بنای توسعه متوازن و پایدار است افزود:آموزش و پرورش بعنوان زیر ساخت […]

فرماندار املش گفت: املش در حوزه ثبت نام از دانش آموزان در استان گیلان رتبه اول را کسب نمود

 

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه،نیوز، دکتر محمودی در جلسه شورای آموزش و پرورش املش با بیان اینکه اساسا آموزش و پرورش زیر بنای توسعه متوازن و پایدار است افزود:آموزش و پرورش بعنوان زیر ساخت نباید تنها بماند و تنها نیست.

 

 

وی افزود:القا مبانی آموزش و پرورش وظیفه همگانی مسوولان نظام بویژه در شهرستان املش است .

 

دکتر محمودی با اشاره به اینکه تربیت نیروی انسانی به معنای تضمین اهداف نظام و حوزه های حاکمیتی است افزود:اگر اهداف معلمان ما ،اهداف متعالی واصولی نبود به هیچ وجه ما نمی توانستیم اکنون درحوزه مدیریت باشیم.

 

نماینده عالی دولت در املش افزود:کمک در حوزه های تربیتی بویژه در حوزه آموزش ابتدایی یعنی راندمان هدایت وارشاد حوزه های آموزش وپرورش از ابتدا گواهی از تصدیق وتسریع می باشد.

 

 

وی با بیان اینکه والدین بهترین مربی بعد از خداوند هستند افزود:همه ما باید تلاش کنیم در راستای سیاست های حوزه آموزش و پرورش ابتدایی و در راستای اهداف مطبوعی از هیچ کوششی درجهت استعداد یابی،استعداد سنجی،تربیت انسانی واسلامی دریغ نکنیم.

 

 

محمودی با تاکید براینکه از تمام دانش آموزان حتی مناطق ییلاقی ثبت نام بعمل آید افزود:نباید ببینیم که دانش آموزی بدلیل فقر فرهنگی و اقتصادی از کاروان مهم علم محروم بماند.

 

وی با اشاره به اینکه در حوزه ثبت نام دانش آموزان از ۳۸۰به ۳۸۷نفر رسید و رتبه اول دراستان می باشد افزود: درحوزه شناسایی وهدایت سوادآموزان نیز شهرستان املش توانست رتبه اول استان را از آن خود کند.وی با بیان اینکه اهتمام والای مردم این منطقه،معلمان،مسوولان،علما درحوزه شورا قابل تحسین وستایش است .

 

 

افزود:مجمع خیران تشکیل دادیم و خیران این شهرستان را از جا جای نقاط کشوراز طریق بانک اطلاعاتی ثبت کردیم و دست نیاز به سویشان دراز میکنیم زیرا دولت به تنهایی وبا اتکاء به اعتبارات دولتی نمیتواند با تحقق به سیاست های آموزش وپرورش موفق باشد.

 

 

وی با بیان اینکه توانستیم براساس تاکیدات قانون گذاران درمجلس و سازمان برنامه بودجه کشور بخشی از مطالبات پیمانکاران را درحوزه نوسازی پرداخت نماییم افزود:شهرستان املش در حوز نیمه برخورداری مواجه است اعتبارات استانی درحوزه جمعیت محرومیت بوده که ۸درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

 

فرماندار املش با بیان اینکه شهرستان املش مرکز اندیشه ورزان و دوراندیشان است افزود:مرکز رفاهی آموزشی شهرستان املش افتخار دارد درخدمت فرهنگیان از اقصا نقاط دنیا باشد.