در صورت واگذاری زمین و اقدامات مراحل قانونی، کلنگ خانه فرهنگ و هنر املش در هفته دولت امسال بر زمین زده می شود.       به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، جلسه هماهنگی واگذاری زمین توسط شهرداری املش جهت ساخت خانه فرهنگ و هنر در این شهرستان برگزار شد.     در این جلسه که […]

در صورت واگذاری زمین و اقدامات مراحل قانونی، کلنگ خانه فرهنگ و هنر املش در هفته دولت امسال بر زمین زده می شود.

 

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، جلسه هماهنگی واگذاری زمین توسط شهرداری املش جهت ساخت خانه فرهنگ و هنر در این شهرستان برگزار شد.

 

 

در این جلسه که صبح چهارشنبه ٢ مرداد ٩٨ با حضور رنجبر شهردار املش – پاک نیا مسئول دفتر فنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان – جعفری و ربیعی از فعالین عرصه فرهنگ و هنر و موسوی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش اداره در شهرداری املش برگزار شد، هماهنگی بیشتر جهت واگذاری زمین جهت ساخت خانه فرهنگ و هنر صورت گرفت.

 

 

این پروژه که با پیگیری و درخواست امام جمعه سابق – رییس شورای اسلامی شهر املش و جمعی از فعالین عرصه فرهنگ و هنر املش در سفر ریاست جمهوری به استان مصوب شده بود، قرار است طی دو سال با اختصاص ۵٠ میلیارد ریال ساخته شود.

 

 

موسوی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش در این خصوص، در گفتگو  با خبرنگار رانکوه نیوز، ضمن تقدیر از ریاست شورای شهر و شهردار املش، اظهار داشت: در حال پیگیری جدی جهت واگذاری زمین هستیم و امیدواریم مراحل قانونی و اولیه این پروژه به موقع انجام شود تا شاهد کلنگ زنی این پروژه در هفته دولت امسال (شهریور ٩٨) باشیم.