18:51

1403/04/23

امام جمعه املش: حمایت های دولت از بخش کشاورزی رو به افزایش است

روحانی

امام جمعه املش گفت: دولت تدبیر و امید با برنامه ریزی های در دست اقدام حمایت های خود را در بخش تولید و کشاورزی افزایش داده است.

به گزارش جیرگوابرنیوز، حجت الاسلام المسلمین ˈتقی روحانیˈ در خطبه های نمازجمعه این هفته املش با تبریک هفته جهاد کشاورزی افزود:

تداوم این اقدام دولت بخش کشاورزی و تولید را رونق می دهد و در این بخش کشور نیز به خودکفایی و استقلال می رسد.

وی با بیان اینکه از زمان تاسیس این نهاد که به دستور بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی شکل گرفت فعالیت های خوبی را این جهادگران عرصه اقتصادی در کشور دیده ایم، خاطرنشان کرد: امروز که در جنگ سیاسی و اقتصادی هستیم باید تلاش این جهادگران در عرصه تولید و اقتصاد مقاومتی دو چندان باشد تا منویات مقام معظم رهبری در سال مدیریت جهادی با عزم ملی جامه عمل پوشانده شود.

امام جمعه املش در بخشی دیگر از سخنانش با اشاره به اقدامات سخیفانه گروهک تروریستی داعش و گروه های تکفیری در عراق و دیگر ملت های مسلمان گفت: آنچه امروز در عراق شاهدیم نتیجه شکست بزرگ آمریکا و اسرائیل در منطقه است که نمونه بارز این شکست، پیروزی دولت سوریه در انتخابات آزاد مردمی بود که تقریبا بساط تروریسم و استکبار در سوریه در حال برچیده شدن است.

حجت الاسلام روحانی ادامه داد: امروز گروه تروریستی تکفیری داعش با کمک استکبار توطئه ای را در عراق طراحی کرده اند تا به جبران شکست در سوریه به اسلام ناب محمدی و وحدت شیعه و سنی ضربه بزنند.

وی خاطرنشان کرد: قطعا با هوشیاری و اتحاد مردم و دولت عراق و حمایت تمامی مسلمانان این توطئه تکفیری ها نیز در هم شکسته خواهد شد.

حجت الاسلام روحانی تاکید کرد: ملت ایران اسلامی و سایر ملتها پشت سر ملت عراق و سوریه ایستاده است و دشمن در این توطئه نیز راه به جایی نخواهد برد.

امام جمعه املش در ادامه با تجلیل از مردم در برگزاری جشن های نیمه شعبان افزود: اگر کارهایی که انجام می دهیم در راستای دستورات امام زمان(عج) باشد مورد عنایتش قرار می گیریم.

وی با بیان اینکه علمای دین 80وظیفه برای منتظران حضرت مهدی(عج) برشمرده اند، گفت: مهمترین این وظایف دعا، نماز اول وقت، اهتمام به امر به معروف و نهی از منکر، عمل به دستورات اسلام و علمای دین بویژه ولی فقیه زمان که مصداق بارزش مقام معظم رهبری است، می باشد.

حجت الاسلام روحانی ضروری ترین موضوع کنونی در زمان غیبت امام زمان(عج) را موضوع شناخت درست ایشان دانست و افزود: اگر خدای ناکرده این شناخت دچار خلل شود دشمن از همین روزنه به مهدویت ضربه خواهد زد؛ و امروز سلفی ها، تکفیری ها و وهابی ها به دنبال این مساله هستند.

شهرستان املش در شرق مرکز گیلان واقع شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *