امام جمعه املش گفت: مردم باید با آمادگی و آگاهی در پای صندوق های رای حاضر شوند و بار دیگر مشارکت حداکثری را رقم بزنند.

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، حجت الاسلام علی رنجبر امام جمعه  املش در خطبه های نماز عبادی-سیاسی جمعه ضمن تسلیت فرا رسیدن شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)،به کلید واژه تقوا اشاره کرد و گفت: در سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) عفت وپاکدامنی مهمترین اصل و سیره بود.

وی در ادامه به رویداد حماسی مردم آمل اشاره داشت و افزود:شهر آمل در قبل از انقلاب به تصرف منافین درآمده بود که با رشادت ها و ایثارگریهای مردم آمل باز پس گرفته شد و به تفسیر بنده خیلی از خرمشهرها و آمل ها باید آزاد شود.

 

رنجبر با بیان اینکه در مسائل اجتماعی،سیاسی و انتخابات باید همچون مردم آمل برای نظام فعالیت کنید و بهترین و اصلح ترین فرد را انتخاب کنید.

حجت الاسلام همچنین با تاکید به دهیاران و شوراها وهیئت امنای مساجد که در ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)حتما در همه مساجد شهر و روستاها مراسم سوگواری برگزار نمایید افزود:رهبر معظم انقلاب در خصوص دهه ایام فاطمیه دستور دادند دهه فاطمیه باید همانند دهه عاشورا برگزار شود.

خطیب جمعه املش همچنین به برخی سخنان رهبرمعظم انقلاب در ۲۷ دی ماه اشاره کرد و گفت:ایشان دربخشی از سخنانشان به مردم سالاری دینی ،رزمندگان بدون مرز که دفاع از مقدسات،ارزشها وکرامت ها انسانی است و همچنین نکته صبار و شکور اشاره داشتند.

وی در ادامه با بیان اینکه دولت امروز،دولت فردا و مجلس امروز ،مجلس فردا و فرداهای دیگر است افزود:یکی از نقشه های آمریکا اینست که کشور ما،عراق ولبنان بدون دولت اداره شودو همه امکانات نفتی و موشکی را از بین ببرد و خودش تسلط پیدا کندو خوشبختانه ما توانستیم پیروز شویم ونقشه هایشان را شکست دهیم.

رنجبر در ادامه به مشکلات و مطالبات بحق مردم پرداخت و از شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ودستگاههای مربوطه خواست تا با هم افزایی در تسریع بخشیدن آسفالت کوچه ها و معابر اقدام نمایند

 

وی در پایان ضمن تشکر از همه دستگاهها ومردم که در کمک رسانی سیل زدگان سیستان وبلوچستان یاری کردند گفت:کمک رسانی بیشتری باید صورت گیرد چون آنها بسیار نیازمند به دستان یاریگر ما هستند.

انتهای پیام/