13:58

1402/07/10

امام جمعه املش: آخرین نفس های صهیونیست ها از غزه شنیده می شود

روحانی

امام جمعه شهرستان املش گفت: آخرین نفس های رو به زوال صهیونیست های کودک کش، از غزه شنیده می شود.

به گزارش صبح رانکوه به نقل از  ایرنا، حجت الاسلام ˈتقی روحانیˈ در خطبه های نماز جمعه این هفته املش افزود: رژیم منحوس اسرائیل جنگ نابرابری را در غزه آغاز کرده و با گذشت 21روز از وحشی گری های صهیونیست ها ، آخرین نفس های رو به زوال آنها از باریکه غزه شنیده می شود.

وی ادامه داد: تلاطم سردمداران استکبار در ایجاد آتش بس، راه به جایی نبرده است.

امام جمعه املش اظهار کرد: اگرچه دیروز آغازگر جنگ، اسرائیلی های خبیث بودند ولی امروز پایان دهنده جنگ، مردم غزه خواهند بود و چیزی جز زیان نصیب اسرائیلی ها نخواهد شد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر مسلح شدن کرانه باختری گفت: با انجام گرفتن این مهم، انشاءالله اسرائیل از بین خواهد رفت.

امام جمعه املش صرفه جویی همه جانبه در مصرف آب را از امور مهم امروز در کشور ذکر و بیان کرد: باید همگان در مصرف بهینه آب نهایت مساعی را داشته باشیم تا هم وطنان ما نیز از این نعمت بهره ببرند.

حجت الاسلام روحانی از همه مردم املش که در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند، قدردانی و اضافه کرد: شما امروز به ندای اسلام، پیامبر اعظم و امام عصر و رهبری معظم انقلاب پاسخ مثبت دادید و خداوند نیز به شما اجر خواهد داد.

ˈمهدی جعفریˈ فرماندار املش نیز در جمع راهپیمایان روز قدس اظهار کرد: مردم آزاده جهان هر سال در روز قدس نفرت خود را نسبت به استکبار به خصوص آمریکا، انگلیس و اسرائیل در قلب

و ذهن خود مرور می کنند.

وی افزود: امت اسلامی با نفرتی که از رژیم اشغالگر قدس دارند، اسرائیلی ها را زیر پای خود له خواهند کرد.

وی ادامه داد: حرکت امروز مردم نیز در راستای همین نفرت است و این نفرت از رژیم صهیونیستی هرگز خاموش نمی شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *