استاندار گیلان از اقامت ۶ میلیون نفر شب گردشگر نوروزی در این استان خبر داد.     به گزارش صبح رانکوه، محمدعلی نجفی با اشاره به افزایش ورود گردشگران نوروزی به گیلان، اظهار داشت: گیلان ظرفیت اسکان ۶۷۰هزار نفر را در هر شبانه‌روز دارد. وی با اشاره به افزایش ۱۵ درصدی ظرفیت اسکان گردشگران نوروزی […]

استاندار گیلان از اقامت ۶ میلیون نفر شب گردشگر نوروزی در این استان خبر داد.

 

 

به گزارش صبح رانکوه، محمدعلی نجفی با اشاره به افزایش ورود گردشگران نوروزی به گیلان، اظهار داشت: گیلان ظرفیت اسکان ۶۷۰هزار نفر را در هر شبانه‌روز دارد.

وی با اشاره به افزایش ۱۵ درصدی ظرفیت اسکان گردشگران نوروزی در گیلان، گفت: حدود دوهزار مورد از اماکن اقامتی و پذیرایی گیلان در طرح نوروزی ۹۴ بازرسی شده است.

استاندار گیلان با بیان اینکه در طرح نوروزی گیلان تا پایان ۱۲ فروردین ۹۴ اقامت ۵ میلیون و ۷۴۵ هزار و ۲۹۴ نفر ثبت شده است، گفت: این آمار امروز از مرز شش میلیون نفر شب اقامت گذشت.

نجفی با اشاره به جاذبه های بکر گردشگری گیلان، تصریح کرد: از حضور و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شکوفایی صنعت گردشگری این استان استقبال و حمایت می‌کنیم.

به گزارش تسنیم، ۷۵هتل، ۲۱ هتل آپارتمان، ۶۶ مجتمع گردشگری، ۴۷ مهمانپذیر، ۷۸۶ مسافرکاشانه، ۲۰۲ واحد پذیرایی بین راهی و سفره‌خانه سنتی و ۵۶ دفتر خدمات مسافرتی در  طرخ نوروزی گیلان فعال است/تسنیم