04:54

1403/03/05

افزایش قیمت تضمینی برگ سبز چای و برنج در دولت تدبیر و امید/ برگزاری جشنواره فندوق برای اولین بار در ملکوت

جلسه شورای هماهنگی و  بررسی آخرین وضعیت پروژه های عمرانی رانکوه  به ریاست دکتر محمودی فرماندار شهرستان املش،   بخشدار رانکوه، شهردار رانکوه و با حضور مدیران ادارت شهرستان در محل سالن اجتماعات شهرداری رانکوه برگزار شد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار صبح رانکوه، در این جلسه ابتدا بخشدار رانکوه به وضعیت پروژه های در حال اجرا و نمیه تمام رنکوه  اظهار داشت :در دولت تدبیر و امید در زمینه چای قدم های بسیار خوبی جهت افزایش قیمت تضمینی چای برداشته  شد و هم اکنون ۱۹ کارخانه فعال در زمینه صنعت چای در این بخش مشغول به فعالیت می باشند.

 

 

سید مهدی باش بتن با اشاره به افتتاح  ایستگاه پمپاژ روستای سیویر در هفته دولت  افزود:  لایروبی ۸ استخر و ۲ سردهنه در روستای گوشکور و جیرگوابر به رانکوه، و حل مشکل منابع آبی تا حدود زیادی برطرف شده است  ، که  این ها مرهون تلاش دولت تدبیر و امید می باشد.

 

 

بخشدار رانکوه در ادامه اظهار داشت: گاز دار کردن 14 روستای  ییلاقی املش، انتقال آب استخرسر برای باغات فندوق،  عدم اسقرار ادارات دولتی در رانکوه، شبانه روزی نبودن درمانگاه رانکوه، طولانی بودن اسعلامات صدور پروانه و احدثاث تصفیه خانه آب در گرکرود از نگرانی های مردم رانکوه می باشد امیدوارم در سال جاری این برنامه ها محقق و اجرایی شود

 

 

باش بتن  با اشاره به برگزاری اولین نماز ظهر عاشورا ، تجمع عاشورائیان ، بروز بودن اسناد مالی دهیاری ها و فرهنگ سازی صورتجلسه شوراها افزود:اگر در کمیته برنامه ریزی شهرستان توجه ویژه ای به جهت ساخت مجتمع اداری بشود ، بسیاری از مشکلات در همین بخش حل خواهد شد.

 

بخشدار رانکو  با اشاره به بلا استفاده ماندن مدرسه شبانه روزی کجید  خاطر نشان کرد:  اگر توجه ویژه ای به آن شود می توان بعنوان مجتمع توریست پذیر یا خانه معلم استفاده گردد.

 

باش بتن در پایان با اشاره به برگزاری اولین جشنواره فندوق در روستای ملکوت گفت: کشت 32 رقم فندق پرمحصول  که پس از ۳ سال به بهره برداری خواهد رسد و اتفاقی بزرگ در افزایش تولید فندق را شاهد خواهیم بود

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *