18:52

1403/03/27

افراد موفق سرمایه های نظام اسلام هستند

فرماندار شهرستان املش نیز در این جلسه که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد با اذعان به اقدامات ارزشمند فاطمه اسماعیل پور در رشد و توسعه کیفی کتابخانه های عمومی این شهرستان، عملکرد وی را خوب و در خدمت فرهنگ املش عنوان کرد.

 

صبح رانکوه: مهدی جعفری افراد موفق در نظام اسلامی را سرمایه های ارزشمند عنوان و تربیت ایشان را حاصل مشی و منش فرهنگی دانست. وی همچنین در خصوص انتظارات خود از سرپرست جدید مجموعه کتابخانه های عمومی شهرستان املش نیز خاطر نشان کرد: تعامل با متولیان امر، پیگیری مشکلات کتابخانه های عمومی، کتابداران و نیز اعضای کتابخانه ها و نیز عدم داشتن نگاه سیاسی به مسائل فرهنگی از انتظارات مردم از مسئول مجموعه کتابخانه های شهرستان املش است.

سید مهدی علوی املشی سرپرست جدید اداره کتابخانه های عمومی شهرستان املش نیز در این جلسه با قدردانی از اقدامات ارزشمند فاطمه اسماعیل پور در کتابخانه های عمومی شهرستان املش گفت: امیدوارم حاصل این اعتماد پویایی و توسعه فرهنگی شهرستان املش در حوزه کتابخانه های عمومی و نیز ارتقاء جایگاه و شاخصای مطالعه در این شهرستان باشد و بتوانم با همدلی و همفکری مسئولین شهرستان و استان گامهایی عملی در این خصوص بردارم.

در ابتدای این جلسه  امیر محمدپور ، با بیان اینکه شهرستان عالم پرور املش در زمینه رشد شاخصهای مطالعه نیازمند توجه جدی تری از سوی مسئولین این شهرستان است گفت: انتظار داریم با رویکرد فرهنگی نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و نیز مسئولین املش کتابخانه ای مستقل و در شان مردم فرهیخته این دیار ایجاد و این هدیه فرهنگی را به مردم و علاقمندان به کتاب اهدا کنیم.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان یکی از موثرترین و کارآمدترین راههای ترویج فرهنگ مطالعه در روستاها و مناطق دور افتاده استان را راه اندازی کتابخانه سیار دانست و با اشاره به مزایای بسیار زیاد این طرح گفت: امیدواریم با حضور سرپرست جدید اداره کتابخانه های عمومی شهرستان املش و تعامل بیشتر با متولیان امر و نیز خلاقیت بیشتر در عرصه ترویج فرهنگ مطالعه شاهد راه اندازی کتابخانه سیار در مناطق روستایی این شهرستان باشیم.

وی همچنین از فاطمه اسماعیل پور، رئیس سابق اداره کتابخانه های عمومی شهرستان املش بعنوان مدیری خستگی ناپذیر و دغدغه مند یاد و از تلاشهای وی در طول مدت 21سال حضور در مجموعه کتابخانه های عمومی این شهرستان قدردانی کرد.

محمدپور مسئولیت در نظام اسلامی را بسیار سنگین و در جهت جلب رضای خدا و مردم عنوان کرد و تلاش در عرصه فرهنگی را نیازمند همت مضاعف و نیز پشتکار فراوان و نیز تعامل با متولیان امر دانست. وی اضافه کرد: ما مدیر و رئیس نیستیم بلکه مسئولیم در برابر آنچه به انجام می رسانیم و در قبال عملکردمان باید پاسخگو باشیم. محمدپور همچنین اظهار داشت: بر اساس این رویکرد در تغییراتی که در مجموعه کتابخانه ها انجام می شود معیار و ملاک اصلی انتخاب افراد براساس شایستگی و تجربه لازم در این حوزه است .

در پایان این جلسه طی حکمی از سوی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان، سید مهدی علوی املشی به عنوان سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان املش معارفه و از تلاشهای فاطمه اسماعیل پور در مدت حضور در این شهرستان قدردانی شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *