در پنجمین روز از هفته دولت۵ پروژه تولیدی و عمرانی با هزینه یک میلیارد تومان در شهرستان املش افتتاح ومورد بهره برداری قرار گرفت.       به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ در پنجمین روز از هفته دولت و با حضور  مهندس محب علی رنج ور مدیرکل آب و فاضلاب روستای گیلان به همراه […]

در پنجمین روز از هفته دولت۵ پروژه تولیدی و عمرانی با هزینه یک میلیارد تومان در شهرستان املش افتتاح ومورد بهره برداری قرار گرفت.

 

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ در پنجمین روز از هفته دولت و با حضور  مهندس محب علی رنج ور مدیرکل آب و فاضلاب روستای گیلان به همراه فرماندار و ومسوولین شهرستان املش پروژه آبرسانی روستای یوسف آباد البرز بخش مرکزی املش با صرف ۳۷۰ میلیون تومان اعتبار افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

همچنین پروژه شبکه فرعی آبیاری و زهکشی روستای باغ محله نارنج داربن بخش مرکزی املش بطول ۶۶۲متر به مبلغ ۱۹۲۰میلیون ریال با سطح زیر کشت ۳۰هکتار و بهره برداری ۵۰ نفر به بهره برداری رسید

 

در ادامه پروژه تکثیر وپرورش زالوی طبی با ظرفیت ۵۰هزار قطعه در سال و میزان اشتغال۲ نفر وصرف ۱۳۰ میلیون تومان در روستای پیلدره بخش مرکزی املش به بهره برداری رسد.

 

اجرای طرح هادی آسفالت راه روستایی باغ محله نرکه بخش مرکزی املش بطول ۳۰۸۰متر مربع وصرف ۱۹۰ میلیون توما و اجرای طرح هادی آسفالت راه روستایی کشکلایه بخش مرکزی املش بطول۲۲۰۰متر و صرف۱۲۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی و سهمیه قیر رایگان در پنجمین روز از هفته افتتاح و به بهره برداری رسید.