مدیرعامل شرکت آبفار گیلان از افتتاح ۲۸ پروژه آبرسانی روستایی این استان با اعتباری افزون بر۱۳۰ میلیارد ریال در هفته دولت خبر داد.       به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، مهندس محبعلی رنج ور در افتتاح پروژه های آبرسانی در روستای یوسف آباد املش با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یادوخاطره شهیدان رجایی وباهنر […]

مدیرعامل شرکت آبفار گیلان از افتتاح ۲۸ پروژه آبرسانی روستایی این استان با اعتباری افزون بر۱۳۰ میلیارد ریال در هفته دولت خبر داد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، مهندس محبعلی رنج ور در افتتاح پروژه های آبرسانی در روستای یوسف آباد املش با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یادوخاطره شهیدان رجایی وباهنر گفت:پروژه های قابل افتتاح شهرستان املش شامل پروژه آبرسانی روستای یوسف آبادالبرز با جمعیت ۱۸۷نفرو اعتبار۳۷۰میلیون هزینه شد.

 

 

وی با بیان اینکه این پروژه از پروژه هایی است که از چشمه تامین آب میکند افزود: اجرای این پروژه یک دهنه چشمه،یکباب مخزن ۵۰مترمکعبی ،یک دستگاه هیدرو پروناتور و ۳۷کیومتر لوله گذاری بودکه مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

رنج ور درادامه پروژه های استان گیلان را ۲۸پروژه بالغ بر۱۳ میلیارد تومان مورد عنوان کرد و افزود:در شهرستان املش هم یک پروژه بزرگ در منطقه سمام درحال اجرا داریم و انشاا…بتوانیم فاز یک آنرا یک ماه آینده به بهره برداری برسانیم.

 

 

مدیرآبفار استان همچنین از اجرای پروژه دیگر درمنطقه جلگه با لوله گذاری ۳ روستا خبرداد و گفت: درسال گذشته از اعتبارات ملی ۳.۵ میلیارد تومان برای اجرای این پروژه دریافت شد وامسال نیز با عنایت دولت محترم و پیگیری های دکتر عباسی از اعتبارات صندق توسعه دوونیم برابر شده و انشاا..اعتبارات پروژه های آبرسانی به ۱۰میلیارد تومان خواهد رسید.

 

وی در پایان گفت:تمام تلاش ما اینست که گوشه ای از مشکلات روستائیان را حل نماییم.