هتل آپارتمان مهیاد با حضور مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی گیلان و معاونین اداره کل و معاون عمرانی فرماندار و سرپرست نمایندگی اداره کل در شهرستان رودسر افتتاح شد.     به گزارش رانکوه نیوز، شهرود امیر انتخابی با حضور در مراسم افتتاح هتل آپارتمان مهیاد ، اعلام کرد: جلب رضایت مسافرین […]

هتل آپارتمان مهیاد با حضور مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی گیلان و معاونین اداره کل و معاون عمرانی فرماندار و سرپرست نمایندگی اداره کل در شهرستان رودسر افتتاح شد.

 

 

به گزارش رانکوه نیوز، شهرود امیر انتخابی با حضور در مراسم افتتاح هتل آپارتمان مهیاد ، اعلام کرد: جلب رضایت مسافرین و مهمانان استان گیلان همواره از اهداف و اولویت های این اداره کل بوده است با افتتاح این پروژه امید است تا گامی در جهت رفاه حال گردشگران ورودی به استان گیلان را فرا هم نماید.

 

 

امیر انتخابی در ادامه در خصوص پروژه هتل آپارتمان مهیاد گفت: هتل آپارتمان مهیاد توسط آقای مسعود زمانی با ۱۲ اتاق و ۳۰ تخت با اعتبار مبلغ ۹۰ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی و بدون استفاده از تسهیلات دولتی در فضایی به مساحت ۳۳۵۸ متر مربع در شهرستان رودسر واقع شده است و نفر ۶ اشتغال ایجاد کرده است.