رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش از اکران سینمایی «تگزاس٢» همزمان با افتتاح سینما ارشاد در این شهرستان خبر داد.       سید عباس موسوی در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز با اعلام این خبر افزود : سینما ارشاد املش همزمان با اعیاد قربان و غدیر با اکران سینمایی تگزاس ٢ روز یکشنبه […]

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش از اکران سینمایی «تگزاس٢» همزمان با افتتاح سینما ارشاد در این شهرستان خبر داد.

 

 

 

سید عباس موسوی در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز با اعلام این خبر افزود : سینما ارشاد املش همزمان با اعیاد قربان و غدیر با اکران سینمایی تگزاس ٢ روز یکشنبه ٢٧ مرداد ٩٨ ساعت ٢١ افتتاح می شود.

 

 

موسوی تصریح کرد : مقدمات افتتاح سینما ارشاد املش صبح امروز چهارشنبه ٢٣ مرداد با نصب پرده سینمایی حرفه ای و چیدمان صندلی ها جهت اکران فیلمهای روز سینما انجام شد.

 

وی گفت : سینمایی تگزاس ٢ فیلمی به سبک کمدی به تهیه کنندگی سید ابراهیم عامریان و نویسندگی حمزه صالحی محصول سال ٩٧ ، دنباله سینمایی تگزاس بوده که از فروردین ٩٨ در سینماها در حال اکران می باشد.

 

 

موسوی ادامه داد : در این فیلم ، ساسان ” سام درخشانی ” و بهرام ” پژمان جمشیدی ” پس از ماجراهای قسمت اول ، به ایران برمی گردند و در استقبالی که توسط پدر بهرام ” مهدی هاشمی ” و مادر ساسان ” ژاله صامتی ” از آنان صورت می گیرد ، جابجایی چمدان ها در حین استقبال ، باعث اتفاقات و ماجراهای جدید می شود.

 

 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش در پایان تصریح کرد : مهدی هاشمی – پژمان جمشیدی – سام درخشانی – ژاله صامتی – بهرنگ علوی – رضا ناجی – امید روحانی – سهیل قنادان – نادر سلیمانی از جمله بازیگران این اثر سینمایی می باشند.

 

 

علاقه مندان به سینما جهت تهیه بلیط ، یکربع قبل از اکران در محل پخش فیلم ” اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش واقع در خیابان نامجو ” حضور داشته باشند.