03:05

1402/03/12

افتتاح بازارچه فرهنگی ، هنری و صنایع دستی در املش / تصاویر

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش از برپایی بازارچه فرهنگی هنری و صنایع دستی در آستانه شب یلدا در این شهرستان خبر داد.

 

 

سیدعباس موسوی در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز اظهار داشت: با درخواست جمعی از هنرمندان املشی ، بازارچه فرهنگی هنری و صنایع دستی در آستانه شب یلدا ، با همکاری میراث فرهنگی و گردشگری – کتابخانه های عمومی و آموزشگاه آزاد تجسمی نگاره بمدت ١ هفته در مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش برپا می باشد.

 

وی افزود:  رویکرد اقتصاد مقاومتی ، عرضه و آشنایی شهروندان با محصولات صنایع دستی هنرمندان و معرفی دستاوردها و حمایت از هنرمندان را از اهداف برپایی این بازارچه برشمرد.

 

موسوی تصریح کرد : بیش از ١٥٠ اثر هنری از جمله ” محصولات چرمی و نمدی دست ساز زیورآلات – سنگ مهره – گل های شیشه ای – سفال های نقطه کوب – هفت سین – عروسک های دست ساز – کاموا بافی – قلاب بافی – گلهای شینیون دست ساز – لباسهای محلی – حصیر بافی و …..” از ١٥ هنرمند املشی در این بازارچه در معرض عموم قرار گرفته است.

 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش در پایان اذعان داشت : علاقمندان جهت بازدید از بازارچه می توانند از تاریخ ٢٨ آذر بمدت یک هفته ، از ساعت ٩ الی ١٨ به مجتمع فرهنگی هنری اداره ارشاد اسلامی املش مراجعه نمایند.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *