03:55

1403/03/09

اشتغالزایی ۹۰ نفر از جوانان رودسری

شرکت امیر مسعود گستر کاسپین با اشتعالزایی برای ۹۰ نفر از جوانان رودسری رنگ و بوی تازه ای به زندگیشان بخشید

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، مدتی است که زمزمه های خوبی در شهرستان رودسر بگوش میرسدTزمزمه هایی که چهره مردم رودسر را تغییر داده است و لبخند شادی بخش را بر لبانشان نشانده است

 

حدود دوماهی است که شرکت تولید و مونتاژ لامپ با نام امیر مسعود گستر کاسپین در شهرک صنعتی رودسر شروع به فعالیت کرده است و اکنون بتعداد ۹۰ نفر از جوانان شهرستان رودسر را مشغول به کار کرده است مهندس امیر رجب پور مدیرعامل شرکت امیر مسعود گستر کاسپین در گفتگو با خبرنگار …… افزود: شرکت امیر مسعود گستر کاسپین با هدف اشتغالزایی برای جوانان شهر رودسر در حقیقت شهری که به آن تعلق دارم ایجاد شده است .

رجب پور گفت : پس از ۱۵ سال تجربه و کار در شرکت های مختلف و بزرگ تولیدی لامپ در کشورهای مختلف آموختم تا تخصصم را انتقال دهم و رسالت شرکتم را در سه اصل معرفی می کنم ؛ صداقت ، شرافت و کرامت

وی ادامه داد : صدافت با مردم و مسئولبن ، شرافت در کار و کرامت به مردم شهر و مشتری مداری مواردی است که برایم بسیار باارزش و ماندگار است .

رجب پور بابیان این مطلب که بزرگترین دستاورد این شرکت برای این شهرستان ، گردآوری تعداد زیادی از جوانان است افزود : بتعداد ۹۰ خانم و آقا در شرکت گزینش شده اند و پس از افتتاح شرکت و آموزش نیروهای خط مونتاژ شروع به کار خواهیم کرد .

مدیرعامل شرکت تولید لامپ کاسپین اظهار کرد : دو گزینه از اصول کاری ما در شرکت است تقوا و تخصص که اعتقاد دارم نداشتن تخصص عین بی تقوایی است و هیچ نیرویی در این شرکت بدون تخصص و آموزش بکار گرفته نشده است.

وی ادامه داد :متاسفانه مکان شرکت فاقد آب ، برق ، گاز و تلفن بوده و تاکنون از ابتدای راه اندازی این کارخانه از واحد اداری و خط مونتاژ بالغ بر ۴ میلیارد ریال هزینه کرد این شرکت با تمام امکانات وتجهیز مبلمان شده است .

رجب پور با اشاره به اینکه تولید و اشتغال از فرمایشات مقام معظم رهبری است افزود : اگر عامل به فرمایشات رهبری معظم هستیم باید درصدد اجرای آن برآییم و تلاش کنیم تا آن را به منصه ظهور برسانیم .

مدیرعامل شرکت کاسپین با بیان این خبر افزود : تمام خریدهای شرکت در شهرستان رودسر صورت گرفته و سعی نمودیم با وجود سرمایه گذاری در این شرکت چرخه بازار این شهرستان را رونق ببخشیم .

رجب پور با اشاره به اینکه دغدغه ای برای بازار کار شرکت ندارم بیان کرد : الحمدلله با شنیدن نام شرکت و تجربه کاری ای که داشتم تمامی فروشندگان بزرگ کشوری ارتباط گرفته اند و درخواست دارند تا از تولیدات شرکت کاسپین رودسر خریداری کنند و این بسیار ارزشمند است .

وی ابراز امیدواری کرد : لامپ های تولیدی شرکت بصورت نمونه کار تا یکماه آینده وارد بازار خواهند شد و بصورت کلی تا دوماه آینده می توانیم متعهد شویم که لامپ های تولیدی با برند کاسپین رودسر به فروشندگان در سطح کشور عرضه خواهد شد

رجب پور از همکاری دوسویه شرکت کاسپین و اداره فنی و حرفه ای رودسر نیر خبر داد و گفت : تاکنون ۲۰ نفر از کارآموزان شرکت بجهت آموزش تخصص در تهیه و ساخت لامپ به فنی و حرفه ای رودسر اعزام شده اند تا با تخصص لازم وارد خط تولید و مونتاژ شوند .

این سرمایه گذار جوان که اصالتی رودسری دارد در پایان از آقای دکتر عباسی نماینده مردم شهرستانهای رودسر و املش، جناب مهندس جانبازی فرماندار رودسر ، امام جمعه رودسر حاج آقا روحانی ، جناب مهندس شهیدی مدیرعامل شهرک های صنعتی گیلان، جناب سرهنگ پورکریمی فرماندهی محترم سپاه رودسر ، آقای اسماعیلی ریاست شهرک صنعتی رودسر ، دکتر کاظمی معاونت عمرانی فرماندار ، دکتر کاظمی ریاست شورای شهر رودسر ، آقای فیروزی و آقای صفری مسئولین دفتر نماینده مجلس ، ریاست فنی و حرفه ای رودسر ، آقای پرندآور ریاست شبکه توزیع برق رودسر ، آقای پورقربان ریاست تامین اجتماعی رودسر ، آقای حسن زاده ریاست اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی رودسر ، آقای صفرپور ریاست صنعت معدن و تجارت رودسر  ، آقای یوسف نژاد مسئول دفتر امام جمعه رودسر ، آقای علیپور ریاست بانک انصار بجهت همکاری بسیار خوب در مباحث مالی شرکت و تمامی مسئولین استانی و شهرستانی که در به ثمر رسیدن این پروژه یاریگر بودند قدردانی کرد

به گفته خبرنگار رانکوه نیوز، این شرکت با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در روز یکشنبه ۱۲ آذر ۹۶ به افتتاح خواهد رسید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *