به مناسبت دهه ولایت به همت شهرداری – شورای اسلامی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش در پارک گلستان این شهرستان با استقبال هزار نفری برگزار گردید.     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، جنگ شادی به مناسبت دهه ولایت به همت شهرداری – شورای اسلامی شهر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی […]

به مناسبت دهه ولایت به همت شهرداری – شورای اسلامی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش در پارک گلستان این شهرستان با استقبال هزار نفری برگزار گردید.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، جنگ شادی به مناسبت دهه ولایت به همت شهرداری – شورای اسلامی شهر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان شب گذشته ٢۵ مرداد ٩٨ در پارک گلستان املش برگزار شد.

 

 

 

در این جنگ شادی که با استقبال هزاران نفر از همشهریان و مسافران تابستانی برگزار گردید ، برنامه های متنوع هنری از جمله مسابقه – نمایش کمدی – آواز و موسیقی سنتی و محلی توسط هنرمندان املشی اجراء گردید.

 

 

سید عباس موسوی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش در حاشیه این جنگ شادی در گفتگویی باخبرنگار رانکوه نیوز، شور نشاط اجتماعی و نشان دادن آداب و رسوم منطقه را از اهداف اجرای این جنگ برشمرد.

 

وی گفت : جنگ شادی با همکاری شهرداری – شورای اسلامی و این اداره ، تا پایان ماه مرداد ادامه خواهد یافت.