سرپرست استانداری گیلان گفت:  استانداری گیلان برای همه پروژه های عمرانی نگاه توسعه ای ویژه ای دارد     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ ارسلان زارع در حاشیه بازید از پروژه های شهرستان املش گفت:استانداری گیلان برای همه پروژه های عمرانی نگاه توسعه ای هم درتامین اعتبار و هم درنظارت اهتمام ویژه ای دارد. […]

سرپرست استانداری گیلان گفت:  استانداری گیلان برای همه پروژه های عمرانی نگاه توسعه ای ویژه ای دارد

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ ارسلان زارع در حاشیه بازید از پروژه های شهرستان املش گفت:استانداری گیلان برای همه پروژه های عمرانی نگاه توسعه ای هم درتامین اعتبار و هم درنظارت اهتمام ویژه ای دارد.

 

وی با بیان اینکه بدیهی است که بازدید از طرح های عمرانی در همین راستا صورت میگیرد افزود:درشهرستان املش پروژهایی که مورد بازدید قرار گرفت روند خوبی از لحاظ پیشرفت فیزیکی از زمان شروع اجرا داشتندو تاکیدبر تسریع شد و امیدواریم با پیگیریهای معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری ومدیران دستگاههای اجرایی وبا همت پیمانکاران و نظارت کارفرما بتوانیم در زمان مورد پیش بینی شده به بهره برداری برسانیم.

سرپرست استانداری گیلان در جواب سوال خبرنگار ما مبنی براینکه درخصوص تامین مصالح فاز ۳ پروژه املش به شلمان به چه نتیجه ای رسیدید افزود:یکی از مشکلات همه پروژه های عمرانی در همه شهرستان های استان گیلان تامین مصالح برای اجرای پروژه ها است و قطعا برای هر پروژه درشهرستان با نظارت و مدیریت فرمانداران محترم بررسی می شود و همکاری دستگاههای اجرایی ذیربط منابع طبیعی و محیط زیست کوشش می شود تا حل شود.

 

وی اضافه کرد:در راستای تامین مصالح پروژه شلمان به املش نیز بنا براین شد که تافردا بررسی های لازم صورت گیردو راهکار مناسبی انشاا…اتخاذ شود.

خبرنگار و عکاس: عزیز عابدی