آتش نشانان املش به مناسبت گرامیداشت هفتم مهر روز آتش نشانی و ایمنی در آیینی با حضور امام جمعه؛ معاون سیاسی امنیتی فرمانداری؛شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی دیگر از مسئولان تجلیل شدند.     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ شهردار املش روز یکشنبه در این آیین با تبریک روز آتش نشان اظهار […]

آتش نشانان املش به مناسبت گرامیداشت هفتم مهر روز آتش نشانی و ایمنی در آیینی با حضور امام جمعه؛ معاون سیاسی امنیتی فرمانداری؛شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی دیگر از مسئولان تجلیل شدند.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ شهردار املش روز یکشنبه در این آیین با تبریک روز آتش نشان اظهار داشت: ۷ مهر به عنوان روز آتش‌نشانی تعریف شده و ما هم هرساله به پاس تمام زحمات و تلاش حوزه آتش‌نشانی با توجه به حساسیت شغلی و ضرورتی که در امر خدمات رسانی به شهروندان در حوزه حوادث غیرمترقبه و سوانح و مسائلی که در حوزه شهری و شهرستان پیش می‌آید.

 

رنجبر افزود:  شهرداری املش به عنوان تنها پایگاه آتش‌نشانی در حوزه شهرستان املش فعالیت دارد سعی می‌کنیم همه ساله به یمن روز آتش‌نشان خدمت دوستان عزیز آتش‌نشانی باشیم و با به تقدیر کردن از زحماتشون در طی یکسالی که می‌گذرد از آنها تقدیر و تشکر بکنیم.

 

وی خاطرنشان کرد : آتش نشانی شغلی سخت و پراسترس است که اگر عشق، باور و علاقه نباشد، این فرشتگان نجات نمیتوانند با به خطرانداختن جان خود از خسارت های مالی و جانی در حوادث و اتفاقات جلوگیری کنند.