به مناسبت گرامیداشت هفتم مهر روز ملی آتش نشانی و ایمنی طی مراسمی از پرسنل واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلاچای تجلیل شد.     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، شهردار کلاچای روز دوشنبه در این مراسم با بیان اینکه به جد از طرح ها و برنامه های واحد آتش نشانی و ایمنی […]

به مناسبت گرامیداشت هفتم مهر روز ملی آتش نشانی و ایمنی طی مراسمی از پرسنل واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلاچای تجلیل شد.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، شهردار کلاچای روز دوشنبه در این مراسم با بیان اینکه به جد از طرح ها و برنامه های واحد آتش نشانی و ایمنی شهرداری استقبال می کنم افزود: قراین و شواهد موجود نشانگر آن است که خوشبختانه مجموعه واحد آتش نشانی شهرداری کلاچای طرح ها و برنامه‌ریزی قابل قبولی برای پاسداشت روز آتش نشانی ارائه دادند که قویا تشکر میکنم.

 

مهندس ابراهیم اثنی‌عشری ماچیانی گفت :این اقدامات نشان داد شما با هم اندیشی و همفکری برنامه‌ریزی خوبی برای گرامیداشت این روز داشتید که نمونه بارز آن اجرای برنامه های اجتماعی و فرهنگی است که مورد اقبال عمومی قرار گرفته است.

 

رییس شورای اسلامی شهر کلاچای هم در این مراسم از آتش نشانان خواست در،زمینه تحصیل و ورزش نگاه جدی به این دو مقوله داشته باشند.

 

مهندس مهدی محمدحسینی افزود: لازمه کار یک آتش نشان ورزیدگی در انجام امور است و باید به آن توجه جدی کرد.

 

مهندس محمد پورحسین عضو شورای اسلامی شهر کلاچای آموزش را از ارکان مهم در حوزه کار آتش نشانی دانست و تصریح کرد: شغل شما بسیار خطیر و با ارزش است و در مواقع سخت اوج ایثارگری را به جامعه نشان می دهید و ما به شما افتخار می کنیم.

 

علی ابراهیمی سخنگوی شورای اسلامی شهر کلاچای هم بر ضرورت حفظ و صیانت از اموال آتش نشانی تاکید کرد و گفت: این رسالت بزرگی است که باید به آن نگاه جدی داشته باشید.

 

فرزاد قلی پور نایب رییس شورای اسلامی شهر کلاچای هم بیان کرد: آتش نشانی شغل نیست بلکه عشق است و این عشق نباید احساساتی باشد و باید به همدیگر احترام کنید تا جامعه به شما افتخار کند.

 

حسین خجسته رییس واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلاچای هم امکانات و تجهیزات آتش نشانی را متناسب با نیاز منطقه عنوان و از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در تامین امکانات و تجهیزات آتش نشانی قدر دانی کرد.

 

وی همچنین بر توسعه فضای کنونی ساختمان آتش نشانی تاکید کرد.

 

خبرنگار: خدیجه جعفرپور