۸شهردار املش از اختصاص 8 میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز کارخانه کمپوست رودسر خبر داد.

به گزارش رانکوه نیوز ، رضازنده دل، شهردار رودسر با اشاره به ساماندهی به ریجکتی‌های کارخانه کمپوست این شهرستان، گفت: امسال برای تجهیز این کارخانه ۸ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است.

او با اشاره به طرح «آرام راه میدان تا میدان» در رودسر، گفت: اجرای این طرح تأمین کننده منافع و مصالح شهر رودسر به ویژه کسبه و شهروندان است.

شهردار رودسر با بیان اینکه ۶ میلیارد تومان برای اجرای این طرح از سوی شورای اسلامی شهر رودسر و ستاد بازآفرینی شهری تصویب شده است، گفت: بخشی از این اعتبار از محل منابع داخلی شهرداری و بخش دیگر از محل منابع دولتی تأمین و اختصاص یافته است.

زنده دل افزود: طول اجرای این طرح ۲۰ هزار متر مربع و مدت زمان اجرا تا زمان تکمیل و بهره‌برداری آن پایان شهریور ماه امسال پیش بینی شده است.

او با اشاره به اقدامات خوب انجام شده برای اجرای این طرح، گفت: بی تردید این طرح بر روی مغازه‌ها و حتی نوع کاربری آن‌ها تأثیر گذار خواهد بود.

شهردار رودسر با تأکید بر اینکه قطعاً آثار اجرای این طرح در حال حاضر برای مردم قابل لمس نخواهد بود، گفت: شهروندان رودسر مطمئن باشند اجرای این طرح تأثیرات مطلوبی در پی خواهد داشت.

زنده دل با اشاره به اینکه شرایط کنونی کارخانه کمپوست رودسر رضایت بخش است، گفت: تمامی ریجکتی‌های کارخانه ساماندهی و در واقع محلی برای دفن بهداشتی زباله ایجاد کرده‌ایم و در این باره نگرانی وجود ندارد.

او با بیان اینکه ۸ میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز کارخانه کمپوست رودسر اختصاص یافته است، اظهار کرد: برای رفاه حال شهروندان ۳۲ چشمه سرویس بهداشتی با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان در سواحل این شهر ساخته شده است.

انتهای پیام /عط