16:39

1403/01/31

افشین گلباغی ، به عنوان شهردار لنگرود انتخاب شد

- koobar

.عصر دیروز چهارشنبه اعضا شورای لنگرود ، در جلسه ای فوق العاده ،‌افشین گلباغی را به عنوان شهردار لنگرود انتخاب کردند

به گزارش صبح رانکوه به نقل از  لنگرنيوز ، صبح روز دوشنبه هفته جاري رحمان انصاري شهردار لنگرود ، نامه استعفاي خود را تقديم شوراي اسلامي لنگرود كرد و به گفته برخي از اعضا شورا لنگرود ، انصاري به دليل مشكلات روحي و خانوادگي استعفا داده است.

بعد از اين استعفا ، برخي از مردم دليل استعفا را چيز ديگري غير از خستگي و مشكلات خانوادگي اعلام مي كنند كه البته بايد اين امر توسط شورا و مسئولين شهرستان مورد بررسي قرار گيرد.

شايد يكي از كساني كه ميتوان از آنها در اين خصوص سوال كرد شخص يا اشخاصي بودند كه از انصاري حمايت مي كردند و در اكثر مراسم ها اعلام مي كردند كه آنها انصاري را به شورا لنگرود فقط پيشنهاد دادند كه متاسفانه يا خوشبختانه ، شورا هم آن پيشنهاد را سهوا يا عمدا قبول كرد چون آن شخص يا اشخاص حتما با انصاري آشنايي بيشتري داشتند.

بعد از استعفاي انصاري ، شورا لنگرود تقي شريفي مسئول حراست شهرداري لنگرود را به عنوان سرپرست انتخاب كردند كه عمر سرپرستي شريفي كمتر از 72 ساعت بود.

عصر ديروز چهارشنبه اعضا شوراي لنگرود ، در جلسه اي فوق العاده ،‌افشين گلباغي را به عنوان شهردار لنگرود انتخاب كردند.

افشين گلباغي كه پيش از اين يكي از اعضاي شورا به شمار مي آمد  در سابقه كاري خود عضو هیئت رئیسه دفتر نمایندگی نظام مهندسی لنگرود در دودوره دوم و سوم و همچنین ریاست آن را برعهده داشته است.

گلباغی داراي مدرك کارشناس ارشد عمران – راه ترابری است ،‌ و مدرك کارشناسی خود در رشته مهندسی عمران را از دانشگاه گیلان دریافت نموده است.

به گفته منابع آگاه ، در اين جلسه منوچهر مهدي پور ، رقيه سروري ، اصغر حجامي و مهرداد زحمتكش راي ممتنع دادند.

 سید عبداله میرموسوی بارکوسرایی يكي از اعضاي علی البدل شورا ، به جمع 9 نفره شورا و جايگزين افشين گلباغي شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *