19:20

1403/03/07

اختتامیه كانون های تابستانه فراغت دانش آموزان املش برگزارشد

                      کانون معصومیه شهرستان املش میزبان جشن پایانی كلاس های اوقات فراغت و تجلیل از فعالین این عرصه بود

به گزارش خبرنگار صبح رانکوه، در این برنامه اعضای ستاد اوقات فراغت ، دانش آموزان شركت كننده كلاس های اوقات فراغت و اولیای آنها ، مدیران ، مربیان و سایر عوامل دست اندركار در اوقات فراغت این شهرستان حضور داشتند .
خیرا… بكرای معاون پرورشی و تربیت بدنی ضمن عرض خیرمقدم و تقدیر و تشكر از همه مسئولین ، مربیان و دست اندركاران طرح غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان ، به ارائه گزارش اجمالی از فعالیت های كانون های تابستانه در سطح شهرستان پرداخت و خطاب به دانش آموزان گفت : اوقات فراغت زمان بهتر اندیشیدن، بهتر فكر كردن و بهتر تصمیم گیری كردن است وی تسریع کرد : انسان های بزرگ با استفاده صحیح ازفرصت اوقات فراغت به درجات عالی رسیده اند . همچنین افزود: برای موفق شدن نباید از سختی های راه بترسید بلكه باید عزم خود را جزم كنید و با همه سختی مبارزه كنید تا به آینده ای درخشان دست یابید كه اندر بلای سخت پدید آید فضل و بزرگ مردی و سالاری.
در ادامه سرهنگ سیدنژاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان املش با پخش تصاویر مختلف از آسیب های اجتماعی وارد شده به جامعه بخصوص دانش آموزان ، به خطرات تلفن همراه اشاره و از همه مسئولین ، اولیا و دانش آموزان در خواست نمود تا خطرات آن و شبكه های اجتماعی خطرساز را جدی بگیرند و ضمن همكاری و همراهی با نیرو انتظامی در جهت كاهش آسیب های اجتماعی گام های مؤثر بردارند.
در این مراسم برنامه های متنوع فرهنگی و هنری اجرا و در پایان به 79نفر ازمربیان و دانش آموزان توسط مسئولین هدایای به رسم یادبود تقدیم گردید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *