06:19

1402/12/05

احزار هویت ۳ شهید گمنام دفاع مقدس از طریق آزمایش DNA

280295

هویت شهیدان «حمیدرضا مهرائی»، «مجیدرضا حکمت‌پور» و «آیت‌الله قره‌داغی» از طریق آزمایش DNA شناسایی شد.

به گزارشجیرگوابرنیوزبه نقل ازاحرارگیل، بنا بر اعلام کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، هویت شهیدان «حمیدرضا مهرائی»، «مجید رضا حکمت‌پور» و «آیت الله قره‌داغی» شناسایی شد. 

 
شهید بزرگوار حمید مهرائی 
 
شهید حمید مهرائی فرزند طاهر متولد سال ۱۳۴۳ و اعزامی از تهران  است؛ شهید مهرائی در منطقه عملیاتی شلمچه (نهرخین) به درجه رفیع شهادت نائل آمد و در سال ۸۹ به عنوان شهید گمنام در شهرستان قرچک تشییع و به خاک سپرده شد. 
 
شهید بزرگوار مجید رضا حکمت 
 
شهید مجید رضا حکمت فرزند رجبعلی متولد سال ۱۳۴۸ و اعزامی از سبزوار است؛ وی در تاریخ ۹ اسفند ماه سال ۶۲ در منطقه عملیاتی مجنون به مقام رفیع شهادت نائل آمد؛ این شهید بزرگوار در سال ۸۵ به عنوان شهید گمنام در بیرجند شهر آریان تشییع و تدفین شده بود. 
 
شهید بزرگوار آیت الله قره‌داغی

شهید آیت‌الله قره داغی فرزند احمد متولد سال۱۳۴۵ و اعزامی از تهران است؛ این شهید در تاریخ ۲۴ بهمن ماه سال۱۳۶۵ در منطقه عملیاتی سومار به شهادت رسید. شهید قره‌داغی در سال ۸۹ به عنوان شهید گمنام در پادگان آموزشی نیروی دریایی ارتش در استان گیلان به تشییع و تدفین شده بود. 
 
لازم به ذکر است هویت پیکر شهید «اصغر سمیعی» که در سال ۸۹ به عنوان شهید گمنام در شهرستان تایباد از توابع استان خراسان رضوی به خاک سپرده شده بود، پس از ۲۷ سال شناسایی شد که خبر آن قبلا اعلام شده بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *