مدیر مجتمع گردشگری -تفریحی کندو از  احداث ۲۴ واحدی مجتمع گردشگری -تفریحی در آینده نزدیک در لنگرود. خبر داد     علیرضا زارع در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز از احداث ۲۴ واحدی مجتمع گردشگری -تفریحی خبرداد و افزود:این مجموعه شامل؛پیست دوچرخه سواری ۴۰۰متری و پیاده روی-۲۴ واحد مسکونی-بلوار وسط شهر با ایجاد آبنما دوطرف […]

مدیر مجتمع گردشگری -تفریحی کندو از  احداث ۲۴ واحدی مجتمع گردشگری -تفریحی در آینده نزدیک در لنگرود. خبر داد

 

 

علیرضا زارع در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز از احداث ۲۴ واحدی مجتمع گردشگری -تفریحی خبرداد و افزود:این مجموعه شامل؛پیست دوچرخه سواری ۴۰۰متری و پیاده روی-۲۴ واحد مسکونی-بلوار وسط شهر با ایجاد آبنما دوطرف محل تردد-باشگاه ورزشی-مسجد ونمازخانه و سالن اجتماعات خواهد بود.

 

وی افزود:استارت این پروژه از آذر ماه سال گذشته به زده شد و اقدام به خریدزمین-دیوار کشی انجام گرفت وتاکنون ۲۰میلیارد تومان با ۲۵ درصد سرمایه گذاری هزینه شده است.

 

زارع درادامه مشکلات این پروژه را سند مالکیت ونسقی بودن آن عنوان کرد و گفت:خوشبختانه با مساعدت استاندار و جناب آقای لاهوتی نماینده محترم در حال پیگیری و انجام است.

 

مدیریت مجتمع گردشگری کندو همچنین شروع ساخت و ساز پروژه ۲۴ واحدی را از یک ماه آینده خبرداد و گفت: اتمام این پروژه ۳۶ماه تعریف شده است و ۳۰نفردراین مجموعه مشغول بکار خواهند شد.

خبرنگار و عکاس: ابوالفضل شکری